کد لینک دار کردن خودکار یک عبارت در مطلب وردپرسReviewed by abarghoei on Apr 6Rating: ۴.۰کد لینک دار کردن خودکار یک عبارت در مطلب وردپرسکد لینک دار کردن خودکار یک عبارت در مطلب وردپرس بدون استفاده از افزونه برای افزایش سئوی سایت و افزایش بازدید سایت وردپرس شما و بازدید مطالب

کد لینک دار کردن خودکار یک عبارت در مطلب وردپرس

کد لینک دار کردن خودکار یک عبارت در مطلب وردپرس

یکی از روش های افزایش بازدید و بالا بردن سئوی سایت لینک دادن به بقیه مطالب وردپرس می باشد که اگر بخواهید تک تک در هر مطلب به صورت دستی کلمات را لینک دار کنید کار بسیار سختی است و یکی از روش های خوب این است که مطالب را به صورت خودکار لینک دار کنید یعنی چند کلمه یا عبارت را مشخص کنید که لینکی هم که میخواهید ان عبارت پیدا کند هم در کد قرار میدهید و تمام مطالبتان که در سایت نشان داده میشوند اگر اون عبارت باشد لینک دار میشود و خوبی استفاده از این روش این است که اگر از لینک دار کردن مطلبتون منصرف شوید کافی است که کد مورد نظر را پاک کنید و به صورت کامل از تمامی مطالب به حالت عادی بر میگردد.

لینک کردن خودکار کلمات مطالب وردپرس

با این کار هم بازدید سایت شما بالا میرود و هم سئوی سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد که حتی برای بررسی لینک های ایجاد شده میتوانید به پنل گوگل وبمستر سایت خود بروید و در قسمت لینک های داخلی لینک هایی را که به مطالب داده شده است را مشاهده کنید.

خب بریم سراغ کد و انجام کار. برای انجام این کار نیاز است که فایل functions.php قالبتان را باز کنید و در آن کد زیر را قرار دهید که که باید خارج از دستور if موجود در فایل قرار بگیرد.

خب یک توضیح برای دوستانی که با کد نویسی آشنا نیستند بدم.

در زیر قسمت “$words = array(” شما باید کلماتی را که میخواهید را وارد کنید مانند کلمه وردپرس و قالب که اگر خواستید هم میتوانید تعداد بیشتر را با استفاده از کپی کردن خط ۴ میتوانید بیشتر بسازید و متن مورد نظرتان را قرار بدهید.

در زیر قسمت “$links = array(” یعنی خط ۸ و ۹ شما باید به تریتیب وارد کردن کلماتی که در بالا وارد کردید این قسمت را ویرایش کنید و لینک مورد نظرتون را مشخص کنید و هواستون به ترتیب کلمات و لینک ها باشد.

در خط های ۱۴ و ۱۵ مشخص میکند که در متن اصلی و متن خلاصه عباراتی که مشخص شده لینک دار شوند و مثلا اگر نخواهید متن خلاصه لینک دار شود میتوانید خط ۱۵ را پاک کنید.

این هم از آموزش لینک دار کردن اتواتیک عبارات در مطالب وردپرس.