محدود کردن عنوان مطالب در وردپرس با Limit Post TitlesReviewed by najafi on Aug 11Rating: ۳.۵محدود کردن عنوان مطالب در وردپرس با Limit Post Titlesبرای محدود کردن عنوان مطالب در وردپرس به شما افزونه ی Limit Post Titles را پیشنهاد و معرفی میکنم . این افزونه بسیار ساده ولی پر کاریرد میباشد

محدود کردن عنوان مطالب در وردپرس با Limit Post Titles

محدود کردن عنوان مطالب در وردپرس با Limit Post Titles

با سلام خدمت دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام  چگونگی محدود کردن تعداد واژه هاب عنوان سایت خود را محدود کنید . شاید شما وبمستران و طراح سایت های عزیز بخواهید عنوان مطالب خود را کوتاه یا بلند بنویسید که میتوانید با استفاده از افزونه ی Limit Post Titles این کار را به راحتی و در اسرع وقت انجام دهید . شاید نویسندگانی در سایت شما فعالیت میکنند که تعداد واژه های مطلب خود را یا بسیار کوتاه یا بیش از حد بلند مینویسند و شما از این اقدام رنج میبرید پس برای کنترل و مدیریت خود بر روی تعداد واژه های عنوان مطالب سایت خود من افزونه ی Limit Post Titles را به شما معرفی میکنم .

چگونه تعداد واژه های مطالب سایت خود را محدود کنیم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام استفاده از این افزونه ی پرکاربرد را برای شما توضیح بدم . پس با آموزش ما همراه باشید . همانطور که میدانید ، ابتدا باید افزونه را دانلود و سپس بر روی هاست نصب کنید . پس از اینکه افزونه را فعال کردید ، در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، در منوی تنظیمات روی گزینه ی ( Limit Post Titles ) کلیک کنید سپس وارد صفحه ای میشوید که تصویر آن را در پایین مشاهده میکنید .

محدود کردن عنوان مطالب در وردپرس با Limit Post Titles

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید ، گزینه هایی است که در قسمت اول تصویر یعنی ( Character Limit ) تعداد واژه هایی که میخواهید یک نویسنده در عنوان مطالب سایت شما بگذارد را تعیین میکنید . مثلا تعداد واژه هایی که میخواهید اگر ۱۰۰ بود در همین گزینه عدد ۱۰۰ را مینویسید و پس از آن تیک گزینه ی  ( post ) که در قسمت بعدی صفحه است را میگذارید . سپس روی کلید ( ذخیره تغییرات ) کلیک کنید و پس از رفرش صفحه تغییرات شما ذخیره میشود . امیدوارم از این قسمت از آموزش ما لذت برده باشید و مورد استفاده شما دوستان قرار گرفته باشد .