کد محدود کردن پیشخوان وردپرس برای مدیران سایت وردپرسReviewed by abarghoei on Mar 3Rating: ۴.۰کد محدود کردن پیشخوان وردپرس برای مدیرانکد محدود کردن پیشخوان وردپرس برای مدیران بدون استفاده از افزونه که با این کد باعث جلوگیری از ورود کاربران عادی به پیشخوان وردرس که همه در این

کد محدود کردن پیشخوان وردپرس برای مدیران

کد محدود کردن پیشخوان وردپرس برای مدیران سایت وردپرس

امروز در خدمت دوستان هستیم با آموزش کد محدود کردن پیشخوان وردپرس برای مدیران سایت وردپرس و این آموزش از طریق کد و بدون استفاده از افزونه انجام خواهد شد که در زیر کد به همراه کمی توضیحات را برای دوستان آماده کرده ایم و فواید استفاده از این کد را بیان کرده ایم .

چرا باید از ورود کاربران به مدیریت وردپرس جلوگیری کنیم ؟

اگر شما یک سایت وردپرسی داشته باشید و ثبت نام در سایت را باز گذاشته باشید ممکن است که از اینکه بازدیدکنندگانتان بفهمند که از وردپرس استفاده میکنید بترسید یا نگران سایت باشید . یکی از آن راه هایی که باعث میشود تا از ورود کاربران عادی به مدیریت سایت جلوگیری شود این است که با افزونه یا کد اجازه ورود به پیشخوان وردپرس را تنها به کاربران با رتبه مدیریت وردپرس بدهید و یک راه دیگر محدود کردن مدیریت وردپرس به یک آی پی است و راه دیگر هم گذاشتن رمز روی پوشه wp-admin است که در برخی مواقع مشاهده شده است که مشکلاتی پیش می آید .

کد محدود کردن پیشخوان وردپرس برای مدیران

کدی را که در زیر مشاهده میکنید کد مورد نظر و مورد نیاز شماست که شما باید این کد را در فایل functions.php قالب خود قرار دهید تا کار کند و نتیجه را مشاهده کنید . این کد وظیفه دارد تا چک کند که آیا کسی که میخواهد به پیشخوان وردپرس وارد شود مدیر سایت است یا نقش دیگری دارد و اگر مدیر سایت بود اجازه ورود را به آن میدهد در غیر این صورت آن را به صفحه اصلی سایت شما منتقل میکند .

این مورد را یادتان باشد که شما باید این کد را در شرط if قرار دهید یعنی بین <?php در ابتدای فایل و ?> در انتهای فایل ( ممکن است در برخی قالب ها ?> در انتهای فایل وجود نداشته باشد ) در غیر این صورت کار نخواهد کرد .

یادتان باشد قبل از شروع کار یک نسخه پشتیبانی تهیه کنید چون ممکن است یک خط پایین یا بالا پشود و همین یک خط باعث از کار افتادن سایت شما می شود .