کد محدود کردن پیشخوان وردپرس برای مدیران سایت وردپرسReviewed by abarghoei on Mar 3Rating: 4.0کد محدود کردن پیشخوان وردپرس برای مدیرانکد محدود کردن پیشخوان وردپرس برای مدیران بدون استفاده از افزونه که با این کد باعث جلوگیری از ورود کاربران عادی به پیشخوان وردرس که همه در این

کد محدود کردن پیشخوان وردپرس برای مدیران

کد محدود کردن پیشخوان وردپرس برای مدیران سایت وردپرس

امروز در خدمت دوستان هستیم با آموزش کد محدود کردن پیشخوان وردپرس برای مدیران سایت وردپرس و این آموزش از طریق کد و بدون استفاده از افزونه انجام خواهد شد که در زیر کد به همراه کمی توضیحات را برای دوستان آماده کرده ایم و فواید استفاده از این کد را بیان کرده ایم .

چرا باید از ورود کاربران به مدیریت وردپرس جلوگیری کنیم ؟

اگر شما یک سایت وردپرسی داشته باشید و ثبت نام در سایت را باز گذاشته باشید ممکن است که از اینکه بازدیدکنندگانتان بفهمند که از وردپرس استفاده میکنید بترسید یا نگران سایت باشید . یکی از آن راه هایی که باعث میشود تا از ورود کاربران عادی به مدیریت سایت جلوگیری شود این است که با افزونه یا کد اجازه ورود به پیشخوان وردپرس را تنها به کاربران با رتبه مدیریت وردپرس بدهید و یک راه دیگر محدود کردن مدیریت وردپرس به یک آی پی است و راه دیگر هم گذاشتن رمز روی پوشه wp-admin است که در برخی مواقع مشاهده شده است که مشکلاتی پیش می آید .

بخونی قطعا ضرر نمیکنی  تنظیمات افزونه سئوی تصاویر وردپرس seo friendly images

کد محدود کردن پیشخوان وردپرس برای مدیران

کدی را که در زیر مشاهده میکنید کد مورد نظر و مورد نیاز شماست که شما باید این کد را در فایل functions.php قالب خود قرار دهید تا کار کند و نتیجه را مشاهده کنید . این کد وظیفه دارد تا چک کند که آیا کسی که میخواهد به پیشخوان وردپرس وارد شود مدیر سایت است یا نقش دیگری دارد و اگر مدیر سایت بود اجازه ورود را به آن میدهد در غیر این صورت آن را به صفحه اصلی سایت شما منتقل میکند .

این مورد را یادتان باشد که شما باید این کد را در شرط if قرار دهید یعنی بین <?php در ابتدای فایل و ?> در انتهای فایل ( ممکن است در برخی قالب ها ?> در انتهای فایل وجود نداشته باشد ) در غیر این صورت کار نخواهد کرد .

بخونی قطعا ضرر نمیکنی  کد حذف فیلد آدرس سایت از بخش نظرات وردپرس

یادتان باشد قبل از شروع کار یک نسخه پشتیبانی تهیه کنید چون ممکن است یک خط پایین یا بالا پشود و همین یک خط باعث از کار افتادن سایت شما می شود .