محدود کردن دسترسی به پیشخوان وردپرس فقط توسط مدیر سایتReviewed by najafi on Aug 29Rating: ۳.۵محدود کردن دسترسی به پیشخوان وردپرس فقط توسط مدیر سایتبا استفاده از کد محدود کردن دسترسی به پیشخوان وردپرس فقط توسط مدیر سایت ، شما میتوانید مدیریت کامل پیشخوان سایت خود را در دست بگیرید

محدود کردن دسترسی به پیشخوان وردپرس فقط توسط مدیر سایت

محدود کردن دسترسی به پیشخوان وردپرس فقط توسط مدیر سایت

با سلام خدمت شما دوستان و همکاران گرامی . در این مطلب میخوام کدی را به شما معرفی کنم که با استفاده از این کد شما میتوانید دسترسی به پیشخوان را محدود کنید . یعنی منوی پیشخوان فقط برای مدیر نشان داده شود . بعضی از وبمستران هستند که میخواهند روی سایت خود نوعی مدیریت داشته باشند یعنی میخواهند منوی پیشخوان سایت فقط و فقط برای مدیر سایت نشان داده شود . برای این کار ما راهی بسیار ساده به شما پیشنهاد و معرفی میکنم . آن هم استفاده از یک کد است که فقط لازم است این کد را کپی کنید و از آن بهره ببرید .

چگونه دسترسی به پیشخوان را محدود کنیم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این کد را به شما آموزش و توضیح بدم . پس با ادامه ی مطلب با ما هراه باشید . در ابتدا باید در قالب خود فایل function.php را پیدا کنید ، سپس کد زیر را در این فایل کپی کنید . کدی را که به شما گفتم میتوانید در پایین ببینید .

چگونه در یک سایت منوی پیشخوان فقط برای مدیر سایت نشان داده شود

همانطور که خدمت شما دوستان عزیز عرض کردم شما با استفاده از کد بالا میتوانید دسترسی به پیشخوان سایت را محدود کنید طوری که کاربران دیگر هنگامی که در سایت شما ثبت نام میکنند یا وارد سایت شما میشوند ، منوی کامل پیشخوان برای این کاربران نشان داده نشود . این قابلیت برای بسیاری از مدیران سایت مهم و کاربردی است زیرا مدیران سایت اغلب دوست دارند که مدیریت خود را در سایت نشان دهند . همانطور که در کد بالا می بینید شما باید گزینه ی administrator را در قسمت مشخص شده بگذارید تا تنظیمات مورد نظر شما ثبت شود . امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید و مورد استفاده ی شما دوستان قرار گرفته باشد .