افزونه وردپرس لودشدن تصاویر با اسکرول Lazy LoadReviewed by نویسنده on Aug 9Rating: ۱.۵افزونه وردپرس لودشدن تصاویر با اسکرول Lazy Loadمشکل سرعت لود سایت به خاطر تصاویر هم حل شده و ما برای بالا بردن سرعت لود سایت ، افزونه وردپرس لودشدن تصاویر با اسکرول Lazy Load رو معرفی میکنیم

افزونه وردپرس لودشدن تصاویر با اسکرول Lazy Load

افزونه وردپرس لودشدن تصاویر با اسکرول Lazy Load

لود سایت یا بهتر بگم سرعت لود سایت و محتوای سایت یکی از مهم ترین شاخصه ها یا بهتر بگم مهم ترین ویژگی و attribute یک سایت هست . برای هر سایت یکی از کلیدی ترین شاخصه لود سریع محتوای سایت هست اما بعضی مواقع هر چقدر هم که وبمستران برای کم کردن زمان لود تلاش میکنند باز هم سرعت کم اینترنت ایران و همچنین بعضی از افزونه ها سرعت لود را کاهش میدهند . همه این عوامل دست به دست هم میدهند که سایت شما دور باز شود و زمانی که بازدیدکننده وارد سایت می شود و میبیند که سرعت لود سایت شما کم هست از سایت شما خارج می شود . از عواملی که سرعت سایت شما را کم میکنند تصاویر کم حجم یا پرحجم هستند که حتی تاثیر بدی در سئوی سایت شما دارند .

افزونه بالا بردن سرعت لود سایت در وردپرس

همونطور که خودتون میدونید وردپرس در حال توسعه هست و افزونه های زیادی برای نیاز های مختلف وردپرس کاران ساخته شده . مشکل سرعت لود سایت به خاطر تصاویر هم حل شده و ما برای بالا بردن سرعت لود سایت ، افزونه Lazy Load  رو معرفی میکنیم . طراحان این افزونه قبل از ساختن این افزونه میخواستند از هر راهی که بشه این مشکل رو حل کنند و بهترین راه جلوگیری از لود تصاویر و همچنین لود تصاویر به موقع بود . این افزونه باعث میشه تصاویر همراه با پایین یا بالا بردن اسکرول صفحه و آمد کاربر روی آن تصویر لود شود . این کار باعث می شود که بازدیدکنندگان شما در ابتدای لود صفحه تصاویر لود نشوند و این امر باعث بالا بردن سرعت لود صفحه می شود . با نصب این افزونه تا زمانی که بازدیدکنندگان روی تصویر قرار بگیرند تصویر لود می شود و سرعت لود صفحه بالا میرود و حتی باعث کاربرپسند شدن سایت شما می شود .

امیدوارم از آموزش افزونه وردپرس لودشدن تصاویر با اسکرول Lazy Load استفاده کنید و فقط اینکه ممکن است این افزنه با قالب شما سازگار نباشد یا اینکه اصلا ممکن است قالب سایت شما به صورت پیشفرض این قابلیت رو داشته باشه.