نمایش آخرین توییت ها در وردپرس توسط افزونهReviewed by abarghoei on Aug 24Rating: ۳.۰نمایش آخرین توییت ها در وردپرس توسط افزونهآموزش نمایش آخرین توییت ها در وردپرس توسط افزونه تا بدون نیاز به کد نویسی آخرین پیام ها و توییت های اکانت توییتر خود را در سایت وردپرسی نمایش دهید

نمایش آخرین توییت ها در وردپرس توسط افزونه

نمایش آخرین توییت ها در وردپرس توسط افزونه Latest Tweets Widget

اگر شما از افرادی هستید که بیشتر مخاطبان سایتتان یا مشتریانتان در توییتر می باشد و همچنین دوست دارید تا مطالبی را که در twitter منتشر میکنید در سایتتان نمایش دهید پس میتوانید توسط مطلب نمایش آخرین توییت ها در وردپرس توسط افزونه Latest Tweets Widget این کار را بکنید و همچنین آموزش افزونه Latest Tweets Widget نیز در همین مطلب قرار داده شده تا بتوانید از آن استفاده کنید.

نمایش آخرین Tweet ها در وردپرس

ابتدا از طریق دکمه صفحه افزونه در پایین مطلب به صفحه افزونه بروید و آن را در سایت خود نصب کنید که برای این کار میتوانید از مطلب آموزش نصب افزونه در وردپرس استفاده کنید.

الان به اکانت توییتر خود بروید و در آنجا ابتدا یک API برای دسترسی دادن به افزونه برای نمایش اخرین توییت ها بسازید و سپس مانند تصویر زیر از بخش “تنظیمات” به تنظیمات افزونه در منوی “Twitter API” بروید و در آنجا کلید های API ای را که ساختید را قرار دهید و ذخیره کنید.

نمایش آخرین توییت ها در وردپرس توسط افزونه

الان از منوی “نمایش ” به زیر منوی “ابزارک ها” بروید و در آنجا میتوانید ابزارک افزونه Latest Tweets Widget را با نام “Latest Tweets” به هر یک از بخش هایی که میخواهید اضافه کنید و سپس بر روی ذخیره کلیک کنید.

نمایش آخرین توییت ها در وردپرس توسط افزونه

در تنظیمات ابزارک این افزونه شما میتوانید تعداد و همچنین نوع و ترتیب نمایش توییت ها را مشخص کنید و اگر به موارد بیشتر نیاز دارید برای تغییر ظاهر ابزارک نیازمند ویرایش فایل های استایل هست که اگر بلد هستید یک دست بکشید و بهترین و شیک ترین ظاهر را بسازید.

خب به این ترتیب با استفاده از افزونه Latest Tweets Widget و آموزش نمایش آخرین توییت ها در وردپرس توسط افزونه توانستید تا آخرین توییت های اکانت توییتر خود را در سایدبار یا فوتر سایت خود نمایش دهید.