لینک دهی خودکار کلیدواژه ها در وردپرس با افزونه Keyword to URLReviewed by najafi on Aug 23Rating: ۴.۰لینک دهی خودکار کلیدواژه های در وردپرس با افزونه Keyword to URLبا استفاده از آموزش لینک دهی خودکار کلیدواژه ها در وردپرس با افزونه Keyword to URL شما میتوانید کلماتی را که میخواهید در سایت لینک دار کنید

لینک دهی خودکار کلیدواژه ها در وردپرس با افزونه Keyword to URL

لینک دهی خودکار کلیدواژه ها در وردپرس با افزونه Keyword to URL

با سلام مجدد خدمت شما دوستان و همکاران گرامی . در این مطلب میخوام افزونه ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن شما میتوانید کلمه هایی را که میخواهید لینک دار کنید . یعنی هنگامی که کاربر یا بازدید کننده روی این نوع کلمات کلیک میکند ، وارد صفحه ای میشود که شما لینک آن صفحه را به این کلمه داده اید . این افزونه به کار تمامی سایت ها می آید ، چون اکثر دوستان میخواهند در سایتشان نوعی راحتی به وجود آورند که این کار با استفاده از افزونه ی Keyword to URL انجام پذیر است .

گذاشتن لینک برای کلمات کلیدی در وردپرس

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این افزونه را به شما توضیح و آموزش بدم . پس تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید . همانطور که میدانید ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس از آن افزونه را فعال کنید . پس از فعالسازی افزونه در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، گزینه ای به اسم خود افزونه اضاف میشود . یعنی گزینه ی Keyword to URL .

لینک دار کردن کلمات در مطالب سایت وردپرسی

پس از مشاهده ی این گزینه ، روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه ای مانند صفحه ی زیر بشوید .

لینک دهی خودکار کلیدواژه های در وردپرس با افزونه Keyword to URL

همانطور که در تصویر بالا می بینید گزینه هایی در این صفحه وجود دارد که عبارتند از :

  1. لینکی که میخواهید به کلمه ی مورد نظر بدهید
  2. کلمه ی مورد نظر
  3. فقط لینک دار کردن کلمه ی اول ( این تیک توصیه نمیشود )
  4. اگر میخواهید یک فایل را در سایت لینک دار کنید ، در گزینه ی Choose File ، فایل را انتخاب کنید

سپس روی ذخیره ی تغییرات کلیک میکنید . امیدوارم از این قسمت از آموزش لینک دهی خودکار کلیدواژه ها در وردپرس با افزونه Keyword to URL لذت برده باشید .