آموزش نصب قالب در وردپرسReviewed by نویسنده on Aug 21Rating: ۵.۰آموزش نصب قالب در وردپرس احتمالا تازه در وردپرس شروع به کار کردین پس ما هم آموزشی بهتون میدیم که چه مبتدی باشید و چه حرفه ای آموزش نصب قالب در وردپرس رو یاد میگیرید چون قدم به قدم هست و در هر قدم تصویری از اون بخش رو گرفتیم

آموزش نصب قالب در وردپرس

آموزش نصب قالب در وردپرس

حتما شما هم میدونید که وردپرس یا همون قالب اولیه وردپرس هیچ وقت جواب کار سایت ها رو نمیده و اصلا مناسب هیچ وبسایتی نیست اما وردپرس سازها فکر همه چیز رو کردن و حتی اگر شما قالب اولیه وردپرس رو نخواستید میتونید هر قالبی که خواستید را روی وردپرس آپلود و سپس نصب کنید که آموزش قدم به قدم این کار رو به شما خواهم داد . اگر دارید این مطلب رو میخونید احتمالا تازه در وردپرس شروع به کار کردین پس ما هم آموزشی بهتون میدیم که چه مبتدی باشید و چه حرفه ای آموزش نصب قالب در وردپرس رو یاد میگیرید چون قدم به قدم هست و در هر قدم تصویری از اون بخش رو گرفتیم پس خیلی راحت این مطلبو بخونید و یاد بگیرید . برای این کار اول به پنل مدیریت وردپرسی خودتون برید و این مطلب رو تا آخر بخونید و همراه ما باشید.

آموزش قدم به قدم نصب قالب در وردپرس

نصب قالب روی وردپرس دو راه حل و یا روش دارد که عبارتند از :

۱ _ نصب اتوماتیک از وردپرس

۲ _ نصب دستی از هاست

خب ما در اول آموزش نصب اتوماتیک از وردپرس رو آموزش میدیم که بسیار هم ساده هست و اگر این کار را یک بار انجام دهید به طور کامل یاد میگیرید . در شروع برای این کار در منوی سمت راست روی دکمه نمایش —> پوسته ها کلیک کنید و صفحه ای مشابه صفحه زیر برای شما باز میشود .سه قالب پیشفرض و ناکارآمد این صفحه هست که به دلخواه خود میتوانید این قالب هارا پاک کنید .

آموزش نصب قالب در وردپرس

روی افزودن پوسته تازه کلیک کنید . سپس وارد صفحه ای مشابه عکس پایین می شوید .که شما دو راه دارید : ۱ میتوانید از بخش جستجو در پوسته ها قالب خود را جستجو کنید اگر قالب در این بخش بود که از همین راه نصب کنید اگر نبود به سراغ را دوم بروید . ۲ _ روی بارگذاری پوسته کلیک کنید سپس از بخش choose file قالب زیپ شده خود را آپلود کنید و نصب را بزنید . اگر مشکلی در نصب قالب بود یا به فراخور نیاز خود به سراغ مرحله دوم و راه حل دوم بروید .

آموزش نصب قالب در وردپرس

آموزش نصب دستی قالب در وردپرس

برای این کار اول باید به هاست سایت ودپرسی خودتون برید و سپس در filemanager هاستتون وارد public-html شوید .

آموزش نصب قالب در وردپرس

روی wp-content کلیک کنید .

آموزش نصب قالب در وردپرس

سپس روی themes کلیک کنید .

آموزش نصب قالب در وردپرس

در این پوشه قالب خود را آپلود کنید و و آن را extart کنید ( از حالت زیپ خارج کنید. ) سپس پنل مدیریت قالب های وردپرس خود را رفرش کنید قالب شما نصب شده و آماده فعال سازی است در همین مدت کوتاه شما نصب قالب در وردپرس را یاد گرفتید .