آموزش نصب بسته نصب آسان قالب وردپرسReviewed by abarghoei on Aug 13Rating: ۴.۵آموزش نصب بسته نصب آسان قالب وردپرسدر مطلب آموزش نصب بسته نصب آسان قالب های خریداری شده وردپرس از سایت درس وردپرس میخواهیم تا به شما آموزش چطور نصب کردن محصولات خریداری شده را بدهیم

آموزش نصب بسته نصب آسان قالب وردپرس

امروز تصمیم گرفتم تا مطلب آموزش نصب بسته نصب آسان قالب وردپرس را برای مشتریان قالب در سایت درس وردپرس بنویسم تا در صورت نیاز بتوانند خودشون بسته نصب آسان قالب را نصب کنن و یک سایت با مطالب و برگه های دموی فارسی سایت درس وردپرس را در سایت خودشون یا در لوکال هاس داشته باشند و با استفاده از آن بتوانند به راحتی و سرعت با قالب کار کنند.

آموزش نصب بسته نصب آسان قالب وردپرس

توصیه میکنم اگر تا به حال وردپرس نصب نکردید مطلب آموزش نصب وردپرس روی هاست cpanel را مطالعه کنید چون به بخش از آن نیز در این آموزش نیاز هست.

بعد از خرید از سایت درس وردپرس بعد از بازگشت به سایت ما شما میتوانید لینک دانلود فایل ها را ببینید و هم این لینک ها به ادرس ایمیلی که وارد کردید ایمیل میشه و یکی لینک دانلود فایل قالب می باشد و یکی نیز لینک دانلود بسته نصبی آسان است که فایل بسته نصب آسان دارای حجمی بین ۳۰ تا ۴۰۰ مگابایت می باشد که ابتدا آن را دانلود کنید و سپس اگر میخواهید در هاست نصب کنید آن را در محل مورد نظرتان اپلود کنید و اگر میخواهید در لوکال هاست نصب کنید نیز میتوانید آن را در محل مورد نظرتون کپی کنید.

بعد از اینکه اپلود یا کپی تموم شد فایل زیپ را از حالت فشرده خارج کنید تا یک فایل زیپ و یک فایل php را ببینیدکه اسم آن installer.php هست.(ما در این آموزش نصب بسته نصب آسان قالب وردپرس enfold فارسی را میدهیم)

آموزش نصب بسته نصب آسان قالب وردپرس

اکنون یک دیتابیس برای نصب بسته نصبی بسازید که میتوانید از آموزش ساخت دیتابیس در هاست Cpanel نیز استفاده کنید.

خب اکنون فایل php را اجرا کنید یعنی اگر ادرس دامنه شما darswp.com هست باید آدرس darswp.com/installer.php را باز کنید که صفحه ای مانند تصویر زیر را می بینید و باید اطلاعات نام کاربری و نام و رمز دیتابیس را وارد کنید.

آموزش نصب بسته نصب آسان قالب وردپرس

حال برای اینکه ببینید ایا اطلاعات دیتابیس را درست وارد کردید بر روی دکمه “test connection” کلیک کنید تا بخشی در پایین صفحه باز شود . اگر پیام موفقیت در اتصال را داد مانند تصویر زیر مشکلی نیست و اطلاعات درست هست در غیر این صورت یکبار دیگر اطلاعات را بررسی کنید.

آموزش نصب بسته نصب آسان قالب وردپرس

حال بر روی دکمه Run deployment کلیک کنید تا نصب شروع شود و صفحه زیر را برای دتی میبینید که حدود چند دقیقه طول میکشد تا نصب انجام شود.

آموزش نصب بسته نصب آسان قالب وردپرس

بعد از نصب چند مورد هست که نیاز هست تا تغییر کند و نیازی به کاری از سمت شما نیست فقط یک کار هست که اگر بخواهید میتوانید رمز اکانت مدیریت و نام آن را تغییر دهید که ابتدا باید بر روی “Advanced Options…” کلیک کنید تا یک بخش پایین آن باز شود و آنجا در جلوی بخش Username نام کاربری مورد نظرتون و در جلو بخش Password رمز رو وارد کنید و سپس بر روی دکمه ” Run Update” کلیک کنید.

آموزش نصب بسته نصب آسان قالب وردپرس

کمی صبر کنید و الان دیگه کار تموم شده و میتونید با استفاده از دکمه هایی که مشخص کردم سایت رو چک کنید و اگر لینک مطالب مشکل داره یک بار در تنظیمات پیوند های یکتا اون رو بزارید روی پیشفرض و سپس دوباره پیوند یکتای مورد نظرتون را انتخاب کنید.

همچنین با کلیک روی دکمه “Security Cleanup” ابتدا وارد مدیریت وردپرس شوید و سپس تمام فایل های نصب را پاک کنید.

آموزش نصب بسته نصب آسان قالب وردپرس

الان فقط مونده اون فایل زیپ همراه فایل php بود را پاک کنید و تمام و با لذت از سایتتان استفاده کنید.

تمام قالب های ما دارای بسته نصب آسان می باشد و میتوانید قالب های فروشی ما را از بخش قالب وردپرس مشاهده کنید.