آموزش نصب مجدد فایل های وردپرس و پایگاه دادهReviewed by najafi on Nov 2Rating: ۳.۵آموزش نصب مجدد فایل های وردپرس و پایگاه دادهبا استفاده از آموزش نصب مجدد فایل های وردپرس و پایگاه داده ، در سایت ما ، شما میتوانید بدانید که سایت وردپرسی شما چه زمانی به آپدیت نیاز دارد

نصب مجدد فایل های وردپرس و پایگاه داده

آموزش نصب مجدد فایل های وردپرس و پایگاه داده

با یکی دیگر از مطالب این سایت در خدمت شما دوستان و همکاران هستیم . در این مطلب میخوام راهی را به شما توضیح بدم که با استفاده از این راه شما میتوانید فایل های وردپرس خود را به راحتی آپدیت یا دوباره این فایل ها را نصب کنید . گاهی اوقات افرادی هستند که میخواهند فایل های وردپرس خود را مجددا نصب کنند که این کار دلایل مختلفی دارد . برای راحت انجام شدن این اقدام نه نیاز به کد دارید نه افزونه . کافی است سایت وردپرسی آپدیت جدید را برای شما گذاشته باشد . شما به راحتی متوجه میشوید . در ادمه ی مطلب میگویم که چگونه می فهمید که آپدیت جدید در سایت شما وجود دارد .

نصب مجدد فایل های وردپرس و دیتابیس

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده از این قابلیت را به شما توضیح و آموزش بدم . هنگامی که سایت وردپرسی آپدیت جدید را برای شما میگذارد ، در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، در منوی پیشخوان و در جلوی گزینه ی ( به روزرسانی ) یک عدد برای شما میگذارد که شما میتوانید بدانید که چند فایل را میتوان آپدیت کرد . مانند تصویر زیر که مشاهده میکنید .

نصب مجدد فایل های وردپرس و پایگاه داده

فایل های وردپرس و دیتابیس را مجددا نصب یا آپدیت کنیم

همانطور که در توضیحات بالا به شما دوستان گفتم ، پس از مشاهده کردن عددی که در جلوی گزینه ی ( به روزرسانی ) نوشته شده است ، شما روی این گزینه کلیک میکنید و صفحه ای برایتان باز میشود که نمونه ی آن را میتوانید در تصویر پایین مشاهده کنید .

نصب مجدد فایل های وردپرس و پایگاه داده

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید ، فایل هایی برای شما آماده شده است که شما باید روی گزینه ی ( به روزرسانی ) کلیک کنید تا فایل مورد نظر شما آپدیت شود . فواید و کارهایی که پس از انجام به روزرسانی در سایت صورت میگیرد عبارتند از :

  1. بسته را دانلود و به روزرسانی میکند
  2. فایل های خارج شده را تایید میکند
  3. آماده سازی نصب
  4. حالت تعمیر و نگهداری سایت را فعال میکند
  5. دیتابیس را آپدیت میکند

امیدوارم از آموزش نصب مجدد فایل های وردپرس و پایگاه داده لذت برده باشید .