نصب چندین وردپرس متفاوت در یک دیتابیس در هاستReviewed by najafi on Aug 24Rating: ۲.۵نصب چندین وردپرس متفاوت در یک دیتابیس در هاستبا استفاده از نصب چندین وردپرس متفاوت در یک دیتابیس در هاست شما میتوانید فعالیت خود را در سایت بیشتر کنید و همزمان چند سایت را مدیریت کنید

نصب چندین وردپرس متفاوت در یک دیتابیس در هاست

نصب چندین وردپرس متفاوت در یک دیتابیس در هاست

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان و همکاران عزیز . دراین مطلب میخوام چگونگی مدیریت بر چند سایت در وردپرس را برای شما توضیح بدم . گاهی اوقات دوستانی هستند که فرا تر از فعالیت در یک سایت کار میکنند و علاقه ی بسیار این عزیزان باعث میشود که بخواهند بر روی چند سایت مدیریت کنند . برای این نوع افراد راهی را به شما معرفی میکنم ک به راحتی و در اسرع وقت بتوانید ای کار را انجام دهید . پس با این قسمت از آموزش ما همراه باشید .

چگونه در وردپرس بر روی چندین سایت مدیریت داشته باشیم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی این کار را به طور مفصل برای شما دوستان عزیز توضیح بدم . برای این کار ما به شما افزونه ی MainWP Dashboard را به شما معرفی میکنیم . این افزونه کارایی بسیار ساده ای دارد که به شما خواهم گفت . همانطور که میدانید ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس از آن افزونه را فعال کنید . پس از فعالسازی افزونه ، در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود گزینه ای به اسم خود افزونه به این کادر اضاف میشود . که تصویر آن را در پایین مشاهده میکنید .

نصب چندین وردپرس متفاوت در یک دیتابیس در هاست

همانطور که در تصویر بالا می بینید در منوی افزونه گزینه هایی وجود دارد که هر یک مربوط به یکی از قسمت های این افزونه است که این صفحه  مربوط میشود به مدیریت سایت اصلی .

مدیریت بر روی چند سایت به صورت همزمان در وردپرس

در این قسمت میخوام بگم که برای دسترسی به سایت های دیگر بای از افزونه ای استفاده کنید که مدیریت سایت های فرعی را به شما میدهد . اسم این افزونه MainWP Child میباشد که هنگام فعال کردن این افزونه در منوی تنظیمات پنل مدیریت خود این گزینه یعنی گزینه ی MainWP Child را می بینید . این مطلب فقط برای معرفی این افزونه های پر کاربرد بود . در مطالب بعدی این سایت آموزش نصب چندین وردپرس متفاوت در یک دیتابیس در هاست را به زودی برای شما خواهیم گذاشت .

 نصب چندین وردپرس متفاوت در یک دیتابیس در هاست