کد افزایش محدودیت آپلود در وردپرس بدون استفاده از افزونهReviewed by abarghoei on Mar 7Rating: ۴.۵کد افزایش محدودیت آپلود در وردپرس بدون استفاده از افزونهکد افزایش محدودیت آپلود در وردپرس بدون استفاده از افزونه با استفاده از فایل های htaccess و php.ini و functions.php میزان آپلود فایل در وردپرس

کد افزایش محدودیت آپلود در وردپرس بدون استفاده از افزونه

کد افزایش محدودیت آپلود در وردپرس بدون استفاده از افزونه

ممکن هست که شما هم تا به حال با مشکل در آپلود تصویر یا فیلم یا فایل یا قالب و افزونه در وردپرس رو به رو شده باشید که به شما خطایی نمایش دهد که به معنی بیشتر بودن حجم فایل نسبت به حداکثر حجم آپلود در وردپرس می باشد که این مشکل اغلب در هاست های اشتراکی به وجود می آید که برای رفع این مشکل شما تنها کافیست که با استفاده از یکی از کد های زیر در جای مناسب خود این محدودیت را به میزان مورد نیاز خود افزایش دهید.

ولی برای توصیه های امنیتی گفته می شود که این میزان را بیش از حد افزایش ندهید و به اندازه نیاز افزایش دهید .

افزایش محدودیت آپلود در وردپرس در فایل htaccess.

شما باید به فولدری که وردپرستان را نصب کرده اید بروید و در آن جا به دنبال فایل htaccess. بگردید که در صورت پیدا نکردن فایل یکی ایجاد  کنید ولی اگر موجود بود شما نیاز دارید تا کد زیر را در انتهای آن کپی کنید و فایل را ذخیره کنید و سایت خود را رفرش کنید تا نتیجه را ببینید .

افزایش محدودیت آپلود در وردپرس در فایل php.ini

برای پیدا کردن این فایل به فولدر wp-admin وردپرس خود رفته و در آنجا به دنبال این فایل بگردید که اگر موجود نبود کافیست که خودتان یکی با همین نام و پسوند بسازید و بعد این کد را در داخل آن کپی کنید تا میزان حجم آپلود فایل در وردپرس افزایش پیدا کند .

افزایش محدودیت آپلود در وردپرس در فایل functions.php

یکی از روش های افزایش میزان آپلود در وردپرس استفاده از فایل functions.php قالب سایت میباشد که به آسانی با قرار دادن کد زیر در فایل functions.php قالب محدودیت حجم آپلود در وردپرس را افزایش دهید و از وردپرس خود لذت ببرید .

نظر فراموش نشه ولی اگر مشکلی داشتی متن زیر را هم بخون :

ممکن است که در هاست شما ایجاد هر یک از فایل های بالا را بسته شده باشد یعنی یا نمیتوانید آن فایل را ایجاد کنید یا آن فایل کار نخواهد کرد پس اگر در پایان نتوانستید کاری بکنید با پشتیبانی هاست تماس بگیرید .

اگر کد مورد نظر را در فایل htaccess. گذاشتید و سایت ارور ۵۰۰ داد یا هر مشکل دیگه ای و سایت کار نکرد کد را بردارید و ببینید که آیا سایت درست می شود یا نه که درست میشود و معلوم خواهد شد که شما نمیتوانید کاری بکنید و باید با پشتیبانی هاست تماس بگیرید تا براتون دستی انجام بدهند.

این هم از آموزش کد افزایش محدودیت آپلود در وردپرس بدون استفاده از افزونه و در نهایت بگم که براتون آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.