آموزش رفع خطای HTTP در زمان آپلود تصویر در وردپرسReviewed by najafi on Aug 19Rating: ۳.۰آموزش رفع خطای HTTP در زمان آپلود تصویر در وردپرسبا استفاده از یک کد بسیار ساده شما میتوانید از یکی از خطاهای مهم در سایتتان که مربوط به آپلود عکس ها میشود ، به راحتی عبور کنید

آموزش رفع خطای HTTP در زمان آپلود تصویر در وردپرس

آموزش رفع خطای HTTP در زمان آپلود تصویر در وردپرس

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . این مطلب من در مورد یکی از خطاهای سایت است که برای بعضی از افراد بسیار زجز آور است . هنگام آپلود کردن تصاویر وقتی با این خطا یا ارور مواجه میشوید ، بسیار عصبانی و خشمگین میشوید . برای حل این مشکل ما راه حلی را به شما پیشنهاد میکنیم که دیگر از این خطا رنج نبرید . گاهی اوقات همکاران و دوستانی هستند که در سایت های مختلفی فعالیت میکنند و اکثر کار آن ها با آپلود کردن عکس پیش میرود و گاهی اوقات این افراد با خطای HTTP مواجه میشوند که برای رفع این اشکال یا خطا با یک راه بسیار ساده و سریع شما میتوانید دز اسرع وقت و به راحتی این مشکل را حل کنید . پس با آموزش رفع خطای HTTP در زمان آپلود تصویر در وردپرس با ما همراه باشید .

چگونه خطای HTTP را برای آپلود عکس های خودمان رفع کنیم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام بگم چجوری این مشکل را یک بار ولی برای همیشه حل کنیم . برای این کار شما میتوانید با استفاده از یک کد بسیار ساده این کار را انجام دهید . همانطور که گفتم یک کد برای شما نوشته ام که شما میتوانید با استفاده از این کد از خطای HTTP راحت میشوید و میتوانید به راحتی و در حوصله ی کامل تصاویر و عکس های خود را آپلود کنید و لذت ببرید . برای آموزش استفاده از این کد با ما همراه باشید . پس مراحل زیر را به دقت بخوانید و به دزستی به آن ها عمل کنید .

کد رادر بالا میتوانید مشاهده کنید . مراحل را ببینید .

  1. در حالتی که هاست شما روی سی پنل میباشد وارد کنترل پنل هاست خود شوید
  2. با استفاده از فایل منیجر هاست وارد پوشه ای که وردپرس را در آن نصب کردید شوید
  3. فایل Htaccess را پیدا کنید و بر روی دکمه edit کلیک کنید
  4. کد بالا را در قسمت اولیه ی فایل قرار دهید و پس از آن روی گزینه ی ذخیره کلیک کنید

اکنون مشکل شما رفع شده است . امیدوارم از این آموزش رفع خطای HTTP در زمان آپلود تصویر در وردپرس لذت برده باشید.