آموزش افزونه افزودن قابلیت سرچ وردپرس توسط گوگلReviewed by MOSHTAGHI on Jul 21Rating: ۳.۵آموزش افزونه افزودن قابلیت سرچ وردپرس توسط گوگلشمابه راحتی میتونید گوگل رو جستوگر پیشفرض وردپرس قرار بدیدپس باماوآموزش افزودن قابلیت سرچ وردپرس توسط گوگل همراه باشید

آموزش افزونه افزودن قابلیت سرچ وردپرس توسط گوگل

افزودن قابلیت سرچ وردپرس توسط گوگل

امروزه در خیلی از وب سایت ها دیده میشه برای سرچ در وب سایت وردپرسی خودشون از گوگل استفاده میکنن ازجمله این وب سایت میشه به همین وب سایت یعنی درس وردپرس اشاره کرد ، شما بعد از وارد کردن کلمه مورد نظر و زدن دکمه اینتر روی کیبورد خودتون وارد صفحه گوگل میشید و نتاج مربوط به کلمه مورد نظر شما نمایش داده میشه :

آموزش افزونه افزودن قابلیت سرچ وردپرس توسط گوگل

خیلی بهتر هست که از گوگل برای قسمت جست و جوی سایتتون به جای سرچ پیشفرض خود وردپرس یا افزونه های دیگه استفاده کنید. قطعا استفاده از قویترین و بهترین موتور جستجوگر برای وب سایت خودتون احساس خیلی خوبی و راحتی زیادی به کاربران شما میده .

آموزش افزونه افزودن قابلیت سرچ وردپرس توسط گوگل

افزونه سرچ وردپرس توسط گوگل

آسان ترین راه برای اضافه کردن قابلیت سرچ در وب سایت وردپرسی شما بدون نیاز به استفاده از کد و دستکاری فایل های قالب وب سایت استفاده از افزونه Wp Google Search که توی این مقاله آموزش کار و استفاده از اون رو برای شما میدیم. افزونه Wp Google Search  رو میتونید از این لینک پایین مطلب دانلود و نصب کنید یا به پیشخوان خودتون در وردپرس مراجعه  و به مسیر افزونه ها ->> افزودن برید و از قسمت جست و جوی افزونه ها Wp Google Search رو جست و جو کنید تا به راحتی این افزونه رو نصب و فعال سازی کنید .

یعد از نصب و فعال سازی افزونه باید به مسیر تنظیمات->> WP Google Search برید تا تنظیمات اولیه افزونه رو اعمال کنید. بعد از انجام تنظیمات روی دکمه ذخیره تنظیمات در پایین صفحه کلیک کنید تا تنظمات شما ذخیره بشه .

حالا به این صفحه مراجعه کنید و اطلاعات وب سایت خودتون رو وارد کنید ، بعد از وارد کردن اطلاعات خودتون روی دکمه آبی رنگ CRATE کلیک کنید.

دوباره به پیشحوان خودتون در وردپرس برگردید و ابزارک ها برید ، وبه راحتی ابزارک جستجو رو هرجایی که دوست دارید قرار بدید.

امیدوارم با آموزش افزونه افزودن قابلیت سرچ وردپرس توسط گوگل بتوانید کاربارن سایتتون را افزایش دهید.