آموزش افزودن اکانت مدیریت وردپرس با ftp در هاست بدون دسترسی به دیتابیسReviewed by MehraZ on Jul 21Rating: ۳.۵آموزش افزودن اکانت مدیریت وردپرس با ftp در هاست بدون دسترسی به دیتابیسآموزش افزودن اکانت مدیریت وردپرس با ftp در هاست بدون داشتن دسترسی به دیتابیس و پیشخوان وردپرس به صورت سریع همچنین قابل ساخت هر نوع نقش کاربری

آموزش قرار دادن اکانت مدیر وردپرش با ftp در هاست

آموزش افزودن اکانت مدیریت وردپرس با ftp در هاست بدون دسترسی به دیتابیس

روش ها ی مختلفی برای اتصال به هاست در بحث وب سایت وجود دارد که یکی از این روش ها استفاده از FTP با استفاده از برنامه های متصل کننده شما به FTP هاستتان است. فراموشی رمز عبور سایت یا نام کاربری مدیر سایت , مشکلی است که ممکن است برای هر وب مستری(مدیر وبسایت) پیش بیاید . اگر زمانی دسترسی شما به اکانت مدیریت وب سایت خود دچار مشکل شود, یکی از بهترین و سریع ترین روش های ممکن جهت حل کردن مشکل شما و دسترسی شما به اکانت مدیریت سایت خود , اضافه کردن ادمین جدید برای وب سایت خود است . برای یادگیری نحوه اضافه کردن مدیر جدید به وردپرس با استفاده از FTP در آموزش افزودن اکانت مدیریت وردپرس با ftp در هاست با ما همراه شوید.

افزودن کاربر جدید در وردپرس با استفاده از هاست

نکته : توجه داشته باشید لازم نیست برای انجام این کار حتما از FTP استفاده کنید. میتوانید این کار را با استفاده از فایل منیجر هاست خود انجام دهید. ابتدا برنامه اتصال دهنده به هاست را باز کنید سپس نام کاربری و رمز عبور و ای پی یا ادرس اتصال به هاست را وارد کنید و به داخل برنامه FTP بروید.

بعد از اینکه ساختار فایل هایتان در صفحه ظاهر شد , در جایی که قالب شما در انجا نصب شده بروید ( توجه کنید که این عمل فقط روی قالب فعال سایتتان اعمال میشود و نه قالب های دیگر). فایل function.php را از درون قالب پیدا کرده و باز کنید. فایل function.php را باز کرده و کد زیر را به اخر کدهای آن اضافه کنید. به این نکته توجه کنید که اگر در انتهای فایل شما تگ پایانی php قرار دارد <? این کد باید قبل از تگ پایانی php قرار بگیرد. در غیر این صورت سایتتان دچار خطا میشود و بالا نمی آید. همچنین دقت کنید که بعد از قرار دادن این کد در فایل مربوطه، فضای اضافی به انتهای آن اضافه نکنید.

نکته: در کد بالا username, password و email@domain.com  همان اطلاعات مدیر جدید سایت است که وارد میکنید. طبیعی است که ایمیل و نام کاربری مورد نظر شما نباید از پیش در ثبت شده باشد.

ساخت اکانت مدیر در وردپرس از طریق فایل های وردپرس

قدم های بعدی شما از این لحظه به بعد بسیار مهم هستند.

۱- بلافاصله بعد این که وارد پنل مدیریت کد بالا را از فایل function.php خود حذف کنید .( با این کار اکانتی که ساختید حذف نمیشود)

۲-  میتوانید رمز مدیر اصلی خود را به رمز مورد نظر خود تغییر دهید تا ورود با اکانت مدیر قبلی و اصلی مجددا امکان پذیر شود.

امیدوارم آموزش افزودن اکانت مدیریت وردپرس با ftp در هاست برای شما مفید واقع شده باشد.