افزونه افزایش سرعت سایت و کاهش حجم صفحاتReviewed by najafi on Aug 15Rating: ۴.۰افزونه افزایش سرعت سایت و کاهش حجم صفحاتبا استفاده از افزونه افزایش سرعت سایت و کاهش حجم صفحات ( gzip-ninja-speed-compression ) شما میتوانید سرعت سایت خود را بالا ببرید

افزونه افزایش سرعت سایت و کاهش حجم صفحات

افزونه افزایش سرعت سایت و کاهش حجم صفحات

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران عزیز . در این مطلب میخوام افزونه ای را به شما معرفی کنم که میتواند سرعت سایت شما را بالا ببرد . اینکه سرعت سایت بالا باشد برای مدیران و طراح سایتان بسیار مهم است زیرا برای کاربرانی که در سایت فعالیت میکنند ، انجام کارها در سایت باید با سرعت انجام شود و جواب گوی تعداد زیاد کاربر در یک سایت را باشد . نام این افزونه GZip Ninja Speed Compression است که شما میتوانید این را دریافت کنید .

چگونه سرعت سایت خود را با افزونه بالا ببریم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی کاربرد و استفاده از این افزونه را به شما دوستان نوضیح بدم پس با ما همراه باشید . این افزونه روی لوکال هاست نصب نمیشود زیرا لوکال هاست قابلیت Gzip را ندارد اما در بیشتر هاست های دنیا این قابلیت وجود دارد که ممکن است روی بیشتر هاست هایی که وجود دارد به صورت عکس عمل کند . اگر این افزونه در سایت شما با ارور ۵۰۰ مواجه شد ، شما باید از هاستینگ سایت خود بخواهید تا قابلیت Gzip را به در سایت فعال کند تا شما بتوانید از این افزونه استفاده کنید . همانطور که اطلاع دارید ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس روی هاست نصب و پس از آن افزونه را فعال کنید . پس از این اقدامات در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، در منوی تنظیمات گزینه ای اضاف میشود به نام خود افزونه یعنی GZip Ninja Speed Compression پس از کلیک روی این گزینه وارد صفحه ای میشوید که تصویر آن را در پایین مشاهده میکنید .

افزونه افزایش سرعت سایت و کاهش حجم صفحات

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید ، گزینه ای است به نام ( Enable ) که شما تیک این گزینه را میزنید . امیدوار از این مطلب ما لذت برده باشید و مورد استفاده ی شما قرار گرفته باشد .