آموزش اضافه کردن لایک گوگل پلاس به وردپرس با افزونهReviewed by najafi on Aug 5Rating: ۴.۰آموزش اضافه کردن لایک گوگل پلاس به وردپرس با افزونهآموزش اضافه کردن لایک گوگل پلاس به وردپرس با افزونه ، یکی از افزونه های جالب و پر کاربرد برای سنجیدن سایت خود.و رضایتمندی بازدیدکنندگان.

آموزش اضافه کردن لایک گوگل پلاس به وردپرس با افزونه

آموزش اضافه کردن لایک گوگل پلاس به وردپرس با افزونه

با سلام خدمت دوستان و وبمستران گلم . داخل این مطلب میخوام افزونه یGoogle +1 by BestWebSoft را به شما معرفی کنم.همان طور که میدانیم گوگل همیشه برای خدمات به کاربران خود قوی عمل میکند . حال با استفاده از این افزونه گوگل یکی دیگر از خدمات خود را به کاربران داده است . با استفاده از این افزونه ما میتوانیم  میزان رضایتمندی بازدید کنندگان از سایت را بدانیم که این کار با امتیاز دادن هر بازدید کننده مشخص میشود . علاوه بر این، میزان رضایت بازدید کننده از سایت را گوگل هم میتواند ببیند .

راه قرار دادن دکمه ی لایک گوگل پلاس به وردپرس

با استفاده از افزونه Google +1 by BestWebSoft شما میتوانید دکمه ی مورد نظر خود را بر روی ورد پرس قرار دهید . پس از نصبGoogle +1 by BestWebSoft در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود، گزینه ی BWS Panel اضافه میشود و در زیر مجموعه ی این گزینه ، گزینه ی google+1 را مشاهده میکنید و روی آن کلیک میکنید . و وارد صفحه ای میشوید که عکس آن را در پایین مشاهده میکنید .

آموزش اضافه کردن لایک گوگل پلاس به وردپرس با افزونه

چگونگی اضافه کردن دکمه ی G+1 در وردپرس

در ادامه مطلب اضافه کردن لایک گوگل پلاس به وردپرس خودم میخوام در مورد خصوصیات و چگونگی کارایی google-1-by-bestwebsoft صحبت کنم .

قسمت های این افزونه عبارتند از:

۱:گزینه ی Display Google Buttons را داریم که گزینه اول یعنیGoogle+1 خود به خود انتخاب شده .

۲: گزینه ی Language در قسمت بعدی هست که زبان افزونه را مشخص میکند که به صورت عام English,US قرار دارد .

۳:گزینه ی Buttons Position را داریم که میتواند جای قرار گرفتن دکمه را مشخص کند .

۴: گزینه ی Show buttons در قسمت چهارم هست . معلوم میکند که در کدام بخش ها میخواهید دکمه قرار دهید .

۵:گزینه ی Settings for Google +1 Button را در قسمت بعدی داریم که این گزینه نیازی به تغییر ندارد و باعث فعال شدن افزونه میشود .

۶: گزینه ی Size را داریم که اندازه ی دکمه ی google+1 را میتوانیم مشخص کنیم .

۷:گزینه ی آخر Annotation میتواند بازدید کنندگانی که امتیاز دادند را نشان بدهد .

آموزش اضافه کردن لایک گوگل پلاس به وردپرس با افزونه