داشتن یک فرم نظرات با فیلد های سفارشیReviewed by najafi on Aug 23Rating: ۴.۰داشتن یک فرم نظرات با فیلد های سفارشیبا استفاده از این قسمت از آموزش داشتن یک فرم نظرات با فیلد های سفارشی ، شما میتوانید یک فیلد بسیار جالب و زیبا برای نظرات سایت خود بگذارید

داشتن یک فرم نظرات با فیلد های سفارشی

داشتن یک فرم نظرات با فیلد های سفارشی

با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز . با یکی دیگر از آموزش های این سایت در خدمت شما دوستان و همکاران گرامی هستیم . امیدوارم تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید . در این مطلب میخوام افزونه ای را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن شما میتوانید یک فرم برای ثبت نظرات در سایت خود ایجاد کنید . البته باید گفته شود که شما با استفاده از کد ، این فیلد را میتوانید ایجاد کنید اما قابلیت های افزونه بسیار جالب تر و بهتر است .

ایجاد فیلد سفارشی در فرم های نظرسنجی

در ادمه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این افزونه را به شما معرفی کنم . نام این افزونه WordPress Comments Fields است . همانطور که میدانید ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس از آن افزونه را فعال کنید . پس از فعالسازی ، در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، گزینه ای به این کادر اضاف میشود به نام خود افزونه ی یعنی گزینه ی ( Comments Fields ) . شما باید روی این گزینه کلیک کنید .

اضاف کردن فیلد سفارشی به فرم نظرات در سایت

همانطور که خدمتتان عرض کردم ، پس از کلیک روی گزینه ی افزونه ، وارد صفحه ای میشوید که تصویر آن را در پایین می بینید .

داشتن یک فرم نظرات با فیلد های سفارشی

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید ، در بالای این صفحه سمت چپ دو گزینه وجود دارد که شما باید روی گزینه ی Comments Fields کلیک کنید . سپس به صفحه ای میروید که تصویرش را برای شما گذاشتم .

داشتن یک فرم نظرات با فیلد های سفارشی

ایجاد فیلد های سفارشی به فرم نظرات با افزونه

پس از انجام کارهای بالا شما باید منوی Text Input را به کادر سمت راست بیاورید و این منو باید به درستی پر شود .

داشتن یک فرم نظرات با فیلد های سفارشی

امیدوارم از این قسمت از آموزش داشتن یک فرم نظرات با فیلد های سفارشی لذت برده باشید .