آموزش حل مشکل آپلود نشدن عکس و فایل در وردپرسReviewed by abarghoei on Aug 25Rating: ۲.۰آموزش حل مشکل آپلود نشدن عکس و فایل در وردپرسآموزش حل مشکل آپلود نشدن عکس و فایل در وردپرس برای رفع مشکل آپلود نشدن عکس و فایل در بخش رسانه وردپرس و رفع خطا هایی که موقع اپلود عکس هست

آموزش حل مشکل آپلود نشدن عکس و فایل در وردپرس

حل مشکل آپلود نشدن عکس و فایل در وردپرس

اگر الان دارید این مطلب را میخونید پس معلومه که با بخش اپلود در وردپرس به مشکل خوردید و در زمان اپلود یا دارید خطای “http error” یا خطای “خطایی هنگام بارگذاری پرونده پیش آمده. دوباره تلاش کنید.” را مشاهده میکنید و توصیه میکنم اگر دارید با خطای “http error” مواجه میشوید ابتدا آموزش رفع خطای HTTP در زمان آپلود تصویر در وردپرس را مطالعه کنید و سپس به ادامه آموزش حل مشکل آپلود نشدن عکس و فایل در وردپرس بپردازید.

این خطا از چندین دلیل میتواند باشد یا از یکی از افزونه هایی که نصب کردید یا هر چیز دیگر و ما در این آموزش به ۵ راه حل میپردازیم که به احتمال ۹۹ درصد مشکل شما را حل خواهند کرد و اگر مشکل هنوز پابرجا بود با غیر فعال کردن افزونه ها و تغییر قالب سایت به قالب پیشفرض وردپرس مشکل را پیدا کنید.

رفع خطا در زمان اپلود در وردپرس

مشکل کمبود سرعت و ارتباط شما به اینترنت

ممکن است یا مشکل از سرعت پایین اینترنت شما باشد یا از کندی هاست که ابتدا یک تصویر با حجم بسیار پایین را اپلود کنید و اگر هنوز مشکل پابرجا بود و شما می دونستید که سرعت اینترنت شما هم مشکل نداره پس توصیه میکنم تا هاست خود را عوض کنید و هاست معتبر و خوبی را تهیه کنید و اگر دیدید که با حجم بالا مشکل داره بهتره تا آموزش افزایش حداکثر میزان آپلود در وردپرس را بخوانید و انجام بدهید و ببینید ایا مشکل رفع میشه یا نه.

مشکل در mod_security هاست

ممکن است که هاستینگ شما یک تنظیمات خاصی در هاست اعمال کرده باشد که باعث به وجود آمدن این مشکل شما شده باشد که ابتدا از هاستینگ درخواستی بکنید و ببنید آیا مشکل از تنظیمات mod_security هست یا نه و رفع کنند و همچنین میتونید خودتون هم با قرار دادن کد زیر در فایل .htaccess وردپرستان مشکل را رفع کنید.

مشکل از فایل های خود وردپرس

خب یک احتمال هم هست که یکی از فایل های وردپرس شما مشکل داشته باشد و چون شما نمیتوانید تک تک فایل ها را بررسی کنید من توصیه میکنم طبق آموزش بروزرسانی دستی وردپرس یکبار نسخه آخر وردپرس و اگر هم الان نیز نسخه وردپرس سایتتان نسخه آخر هست یک بار دیگر طبق همین آموزشی که معرفی کردم نسخه آخر را از سایت وردپرس دانلود کنید و فایل های وردپرس خود را بروزرسانی کنید تا مشکل رفع شود.

کش شدن جاوا اسکریپت در وردپرس

برخی مواقع ممکن هست تا فایل های جاوا اسکریپت صفحه اپلود وردپرس کش شوند و این باعث بروز مشکل شده است و من توصیه میکنم تا از طریق فایل منیجر هاست خود به پوشه wp-content/uploads بروید و در آنجا اگر پوشه js_cache وجود داشت پاکش کنید و اگر وجود نداشت مشکل از این هم نیست.

سطح دسترسی پوشه آپلود

از طریق کنترل پنل هاست وارد فایل منیجر هاست شوید و از آن جا ابتدا وارد پوشه wp-content شوید و در جلوی اطلاعات پوشه uploads یک عدد چهار رقمی است که اگر چیزی جز ۷۴۴ بود معلوم میشه که مشکل از همین تنظیمات هست و باید روی پوشه راست کلیک کنید و روی change premissions کلیک کنید و سپس عدد را به ۷۴۴ تغییر بدید و ذخیره کنید و وارد پوشه شوید و اگر پوشه هایی که داخل آن بودند هم سطح دسترسیشون چیزی جز ۷۴۴ بود آن را ویرایش کنید و به ۷۴۴ تغییر دهید.

امیدوارم با آموزش حل مشکل آپلود نشدن عکس و فایل در وردپرس مشکلتان را رفع کرده باشید در غیر این صورت مشکلتان را در بخش نظرات بگید تا راهنمایی کنیم.