افزونه ارسال مطلب و پست خودکار با Feed WordPressReviewed by najafi on Aug 17Rating: ۴.۰افزونه ارسال مطلب و پست خودکار با Feed WordPressبا استفاده از افزونه ارسال مطلب و پست خودکار با Feed WordPress شما میتوانید برای نوشتن مطلب در سایت وقت خود را از دست ندهید

افزونه ارسال مطلب و پست خودکار با Feed WordPress

افزونه ارسال مطلب و پست خودکار با Feed WordPress

با سلام خدمت دوستان و وبمستران عزیز . در این مطلب میخوام افزونه ای را به شما معرفی کنم که قابلیت بسیار جالب و موردکاربردی دارد . با استفاده از افزونه ی Feed WordPress شما میتوانید کل مطالبی که یک سایت معتبر در سایت خود میگذارد در سایت خودتان کپی کنید . من این راه را برای شما توضیح میدهم . گاهی اوقات همکاران و طراح سایتانی هستند که وقت کافی برای نوشتن مطالب سایت خود ندارند و نمیتوانند وقت خود را برای نوشتن مطلب در سایت تلف کنند زیرا این دوستان کارهای مهم تری در سایت دارند .

چگونه مطالب سایت های دیگر را با افزونه در سایت خودمان کپی کنیم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی کاربرد و استفاده از این افزونه زاغ به شما توضیح بدم . پس با ما همراه باشید . همانطور که اطلاع دارید ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس از آن افزونه را فعال کنید . پس از فعالسازی در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود گزینه ای در خود کادر اضاف میشود به اسم ( Syndication ) . این گزینه خود منویی دارد که اسم های این منو هر یک مربوط به بخشی از این افزونه میشود . مثلا یکی از گزینه های این منو را برای شما در تصویر پایین نشان داده ام .

افزونه ارسال مطلب و پست خودکار با Feed WordPress

همانطور که خدمت شما عرض کردم و در تصویزر بالا مشاهده میکنید این منو خود دارای گزینه های است که هر یک مربوط به دسته ای خاص از این افزونه میشود . شما میتوانید در قسمتی از این صفحه لینک سایت مورد نظر را به این افزونه بدهید تا در آن سایت هر مطلبی که نوشته شد در سایت شما کپی شود . این مطلب فقط برای معرفی این افزونه بود . به زودی آموزش این را هم برای شما در سایت خواهم گذاشت . ممنون از اینکه با ما همراه بودید و امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید .