آموزش محافظت از ایمیل های وردپرس از دست اسپمر هاReviewed by najafi on Nov 3Rating: ۳.۵آموزش محافظت از ایمیل های وردپرس از دست اسپمرهابا استفاده از آموزش محافظت از ایمیل های وردپرس از دست اسپمرها در سایت ما شما میتولنید از دست اسپمر های زجر آور برای همیشه آسوده خاطر باشید

آموزش محافظت از ایمیل های وردپرس از دست اسپمر ها

آموزش محافظت از ایمیل های وردپرس از دست اسپمر ها

با سلام مجدد خدمت شما دوستان و همکاران گرامی . با یکی دیگر از مطالب مفید سایت درس وردپرس در خدمت شما هستیم . در این مطلب میخوام دو راه برای جلوگیری از نشان داده شدن ایمیل ها به اسپمر ها با کدبه شما معرفی کنم . شاید افرادی باشند که دوست نداشته باشند ایمیل آن ها را اسپمر ها بخوانند . برای این کار یکی از این دو راه را میتوانید انجام دهید . راه اول استفاده از افزونه و راه دوم استفاده از یک شورت کد بسیار کوتاه و راحت است . پس با این قسمت از آموزش محافظت از ایمیل های وردپرس از دست اسپمرها تا پایان ، با ما همراه باشید .

محافظت ایمیل وردپرس از دست اسپمرها

در ادمه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده از این افزونه و کد را به شما توضیح و آموزش بدم . ابتدا سراغ آموزش افزونه میرویم و پس از آن کد را برای شما تشریح میکنیم . نام این افزونه Email JavaScript Cloaker است . همانطور که میدانید ابتدا افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس از آن افزونه را فعال میکنیم . البته باید خدمتتان عرض کنم که این افزونه بر روی سیستم لوکال هاست جواب نمیدهد . این افزونه ایمیل شما را در قالب جاوا اسکریپت نشان میدهد و از نشان داده شدن ایمیل شما به اسپمر ها جلوگیری میکند .

جلوگیری از نشان داده شدن ایمیل ها به اسپمر ها با کد

در ادامه ی مطلب میخوام چگونگی استفاده از شورت کد را برای شما دوستان توضیح بدم . اکنون در هر جا که میخواهید آدرس ایمیلتان را قرار دهید ، باید از کد زیر استفاده کنید .

فقط کافی است به جای ( darswp ) آدرس ایمیلتان را وارد کنید . اگر میخواهید از دست اسپمر ها و مزاحمت آن ها راحت و آسود خاطر باشید کافی است مطلب بالا را به طور کامل و دقیق مطالعه بفرمایید . امیدوارم از این فسمت از آموزش محافظت از ایمیل های وردپرس از دست اسپمرها لذت برده باشید .