افزونه شمارنده تعداد دانلود فایل و تصویر از وردپرسReviewed by نویسنده on Aug 10Rating: ۴.۰افزونه شمارنده تعداد دانلود فایل و تصویر از وردپرسافزونه شمارنده تعداد دانلود فایل یکی از بهترین راه های آنالیز سایت هست و با این افزونه به راحتی میتوانید تعداد دانلود های فایل خود را بفهمید

افزونه شمارنده تعداد دانلود فایل و تصویر از وردپرس

افزونه شمارنده تعداد دانلود فایل و تصویر از وردپرس

پس از ازدیاد سایت ها و فضای مجازی که رقابت سخت تر شده یکی از مهم ترین شاخصه های وبمستران برای بالا بردن  و قوی کردن سایت آنالیز سایت هست که این کار تنها با امکانات وردپرس قابل انجام نیست . یکی از راه های آنالیز سایت مشاهده تعداد دانلود های فایل ها و تصاویر هست که به نیاز های کاربران پی ببرید و برای گسترش فایل هایی که زیاد دانلود شده تلاش کنید ؛ با این کار شما جز سایت های قوی و پربازدید خواهید بود . خلاصه مطلب که هر وبمستری برای مشاهده دانلود های خود نیاز یا دلیلی دارد .

نحوه شمارش تعداد دانلود های فایل ها و تصاویر

همه وردپرس کار ها و وبمسترانی میخواهند سایتشون رو مدیریت کنند و تعداد دانلود های تصاویر و فایل هارو بدونند . این کار در آنالیز کردن وبسایت به شما کمک میکنه و حتی میتوانید با آنالیز کردن دانلود ها سایتتون رو پیشرفته تر و قدرتمند تر کنید . اگر میخواهید برای این کار از افزونه کمک بگیرید ما به شما افزونه Electric Studio Download Counter پیشنهاد میکنیم چون امکانات زیاد تری نسبت به بقیه افزونه ها داره و همچنین یکی از شاخصه های خوبش سادگی کار با این افزونه هست پس این افزونه بهترین افزونه برای انجام این کار هست . تعداد دانلود تصاویر و فایل ها را میتوانید با افزونه افزونه شمارنده تعداد دانلود فایل و تصویر از وردپرس ببنید و از آسانی کار با این افزونه لذت ببرید . اگر شما هم میخواهید با آنالیز کردن وبسایت خود قدم به سوی پیشرفت سایتتون بردارید این افزونه میتونه بهتون کمک کنید .

افزونه شمارنده تعداد دانلود فایل و تصویر از وردپرس

افزونه نمایش دادن تعداد دانلود های فایل و تصاویر

این افزونه به شما کمک میکند که تعداد دانلود های فایل مشخص با هر نوعی بفهمید و همچنین ۱۰تا از فایل هایی که بیشتر از همه دانلود شدند را به شما نشان دهند و دانلود های یک ماه را میتوانید مشاهده کنید . خب حالا میریم سراغ معرفی این افزونه که از همه مهم تر هست . بعد از  نصب این افزونه یه بخش جدید به عنوان download counter به طور خودکار به وردپرس اضاف میشه و در منوی کناری پیشخوان وردپرس قابل مشاهده میباشد. روی گزینه Download Counter کلیک کنید سپس وارد پیشخوان و مدیریت افزونه میشوید و تمامی امکانات این افزونه رو خودتان مشاهده خواهید کرد .