آموزش رفع مشکل محدودیت تعداد منو ها در وردپرس با استفاده از کدReviewed by MehraZ on Aug 4Rating: ۳.۵آموزش رفع مشکل محدودیت تعداد منو ها در وردپرس با استفاده از کدآموزش رفع مشکل محدودیت تعداد منو ها در وردپرس با استفاده از کد مناسب برای دوستان وردپرس کار که در ساخت تعداد بالا منو در وردپرس مشکل دارن

آموزش رفع مشکل محدودیت تعداد منو ها در وردپرس

در مطلب امروز قصد انتشار یک مطلب مهم و حرفه در ظاهر وردپرس را دارم . این آموزش رفع مشکل محدودیت تعداد منو ها در وردپرس است . اگر شما مدیر یک وبسایت وردپرسی باشید اگر از تعداد بالایی منو استفاده کنید حتما به این مشکل برخورد کرده اید که برای مثال اگر از ۱۰۰ ایتم منو استفاده کنید , این تعداد منو در وردپرس ذخیره نمیشود. این به خاطر محدودیتی است که در ذخیره منو در وردپرس وجود دارد که امروز باهم این محدودیت را حل میکنیم.

آموزش نحوه رفع مشکل محدودیت تعداد منو ها در وردپرس

همانطور که در بالا خواندید اگر تعداد منوها بالای ۱۰۰ ایتم باشد این تعداد ذخیره نمیشود اما گاهی ممکن است در تعداد پایین تر مانند ۵۰ ایتم هم این مشکل به وجود بیاید. دلیل این محدودیت وردپرس در ساخت و قرار دادن منوها معلوم نیست ولی راه حلی برای آن وجود دارد . آن راه حل ساده افزودن یک کد ساده به یکی از فایل های وردپرس است!!!

آموزش کامل رفع مشکل محدودیت های منو وردپرس

یکی از فایل های مهم در وردپرس که هک ها و کدهای زیادی دارد فایل php.ini است . که این فایل در پوشه wp-admin یا همان پوشه پیشخوان شما موجود است . وارد هاست خود شوید و به قسمت مدیریت فایل ها یا file manager بروید و از آنجا به پوشه Public_html بروید . در آنجا به داخل پوشه wp-admin یا پیشخوان خود بروید و به دنبال فایل php.ini بگردید . اگر در پوشه پیشخوانتان این فایل نبود خودتان این فایل را ایجاد کنید . اگر نتوانستید از پشتیبانی هاستینگ خود درخواست کنید تا فایل php.ini را برایتان ایجاد کند. درون فایل php.ini باید کد زیر را قرار دهید :

بعد از افزودن کد بالا به فایل php.ini مشکل محدودیت تعداد منوها برطرف میشود و شما میتوانید به تعداد دلخواه منو در وردپرستان به فهرست خود اضافه کنید.

امیدوارم آموزش رفع مشکل محدودیت تعداد منو ها در وردپرس برایتان مفید بوده باشد . در ضمن باید بگم که همیشه سعی کنید که از کد استفاده کنید چون سرعت سایت پایین نمیاد و سرعت لود سایت کم نمی شود .