آموزش ساخت یک صفحه سفارشی در وردپرسReviewed by najafi on Aug 24Rating: ۳.۵آموزش ساخت یک صفحه سفارشی در وردپرسبا استفاده از آموزش ساخت یک صفحه سفارشی در وردپرس شما میتوانید با یک کد ساده به راحتی در وردپرس صفحه ی سفارشی ایجاد کنید و لذت ببرید

آموزش ساخت یک صفحه سفارشی در وردپرس

آموزش ساخت یک صفحه سفارشی در وردپرس

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی و عزیز . در این مطلب میخوام راهی را برای شما توضیح بدم که با استفاده از آن بتوانید یک صفحه ی سفارشی و زیبا ایجاد  کنید . صفحه ی سفارشی نوعی صفحه است که با بقیه ی صفحات سایت شما فرق دارد . صفحه ی سفارشی یا  Custom Page : با ما همراه باشید .

چگونه در وردپرس خود صفحه ی سفارشی ایجاد کنیم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام بگم که با استفاده از یک کد بسیار ساده این کار به راحتی انجام پذیر است . در ابتدا شما یک ویرایشگر را باز کنید مانند note pad یا سایر ویرایشگر ها سپس کد زیر را در بالاترین قسمت آن قرار دهید . پس از این کار شما کد را به یک اسم در دسکتاپ خود ذخیره کنید . اکنون شما به قالب هاست خود بروید و این را در آن جا کپی کنید . سپس به مدیریت وردپرس بروید و در منوی برگه ها یک برگه ی جدید ایجاد کنید .

Custom Page-1

پس از کپی این کد و پس از به روزرسانی صفحه شما با یک صفحه ی کامل سفید روبه رو میشوید . اما نگران نباشید برای حل این مشکل نیز راه حلی بسیار ساده داریم . علت سفید بودن این صفحه این است که سما هیچ محتوایی با هیچ کدی برای این صفحه قرار نداده اید .

راهی برای ایجاد صفحه ی سفارشی در وردپرس

کدی را که برای شما در پایین گذاشتم باید در ویرایشگر متن ، گزینه ی page.php را باز میکنید و کد زیر را در محتوای آن قرار میدهید و می بینید که به درستی این صفحه را نشان میدهد .

اکنون صفحه ی شما ساخته شد . تمیدوارم از این قسمت از مطلب ما لذت برده باشید .