قرار دادن لوگو و تصویر بر روی تصاویر در ورد پرس به صورت واترمارکتReviewed by najafi on Aug 20Rating: ۴.۰قرار دادن لوگو و تصویر بر روی تصاویر در ورد پرس به صورت واترمارکتبا استفاده از قرار دادن لوگو و تصویر بر روی تصاویر در ورد پرس به صورت واترمارکت با افزونه شما میتوانید به عکس های سایت خود لوگوی دلخواه بدهبد

قرار دادن لوگو و تصویر بر روی تصاویر در ورد پرس به صورت واترمارکت

قرار دادن لوگو و تصویر بر روی تصاویر در ورد پرس به صورت واترمارکت

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . اگر به خاطر داشته باشید قول آموزش افزونه ی Easy Watermark را به شما داده بود و الآن میخوام به قول خود عمل کنم و این افزونه را به طور کامل برای شما تشریح و توصیف کنم . اکنون میخوام فایده ی استفاده از این افزونه را به شما توضیح دهم . با استفاده از این افزونه شما میتوانید بر روی تصاویر آپلود شده در سایت خود لوگو اضاف کنیم . این افزونه قابلیت این را هم دارد که بر روی تصاویری که قبلا آپلود کرده اید ، بتوانید لوگو ایجاد کنید . پس برای این عمل ، با این قسمت از قرار دادن لوگو و تصویر بر روی تصاویر در ورد پرس به صورت واترمارکت با ما همراه باشید .

چگونه بر روی تصاویر آپلود شده در سایت لوگو ایجاد کنیم

همانطور که از قبل میدانید ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس از آن برای فعالسازی اقدام کنید . پس از اینکه افزونه را فعال کردید در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود در دو منوی تنظیمات و رسانه ها گزینه ای اضاف میشود به نام خود افزونه که در منوی تنظیمات اسم این افزونه به فارسی اضاف شده یعنی ( ایزی واترمارک ) و در منوی رسانه ها اسم این افزونه به لاتین اضاف میشود یعنی ( Easy Watermark ) که گزینه ای که در تنظیمات وجود دارد در مورد تنظیمات افزونه است و در قسمت رسانه ها گزینه ی Easy Watermark در مورد صفحه ی اصلی این افزونه میباشد یعنی مادره ی افزونه . تصویر تنظیمات این افزونه را در پایین می بینید .

قرار دادن لوگو و تصویر بر روی تصاویر در ورد پرس به صورت واترمارکت

همانطور که در تصویر بالا می بینید در منوی تنظیمات است که در قسمت بالایی این صفحه گزینه هایی را مشاهده میکنید که هر یک مربوط به بخشی از تنظیمات افزونه میشود که تک تک آن ها را به طور کامل برای شما توضیح خواهم داد . در ابتدا که شما این صفحه را باز میکنید ، به خودی خود روی گزینه ی عمومی قرار دارد . در قسمت اول این تصویر شما تنظیماتی را مشاهده میکنید که عبارتند از :

 1. واترمارک خود کار : هنگامی که تیک این گزینه زده شده است ، دکمه ی اضافه کردن واترمارک هنگام آپلود کردن تصاویر وجود دارد .
 2. انواع تصویر : در این گزینه نوع عکس خود را تعیین میکنید و بهتر است که همه ی نوع ها را انتخاب کنید تا همه ی تصاویر شما گزینه ی واترمارک را داشته باشند .
 3. بکاپ : این گزینه قابلیت این را دارد که یک نسخه ی اصلی از تصاویری که شما روی آن لوگو اضاف نکردید را ذخیره کند .
 4. اندازه ی تصاویر : این گزینه مربوط به خودتان میشود که اندازه ی تصویر خود را در چه ابعادی انتخاب کنید .
 5. نوع واترمارک : این قسمت مانند قسمت قبل مربوط به خودتان میشود که آیا شما میخواهید واترمارک خود متن باشد ، تصویر باشد یا متن و تصویر هردو با هم باشد .
 6. کیفیت Jpeg : این قسمت مربوط به کیفیت تصویر شما میباشد که برای بهتر بودن کیفیت تصویر شما باید این گزینه را روی ۱۰۰% بگذارید .

از چه راهی به تصاویر آپلود شده لوگوی مورد علاقه را قرار دهیم

حال شما اگر بخواهید لوگوی خود را تصویر انتخاب کنید در همان قسمت بالایی که خدمتتان عرض کردم ، روی گزینه ی تصویر کلیک میکنید . پس از کلیک وارد صفحه ای میشوید که تصویر آن را در پایین مشاهده میکنید .

قرار دادن لوگو و تصویر بر روی تصاویر در ورد پرس به صورت واترمارکت

همانطور که در تصویر بالا می بینید در گزینه ی ( تصویر واترمارک ) شما عکس مورد نیاز خود را به عنوان لوگو آپلود میکنید تا در سایت بر روی عکس های آپلود شده در سایت قرار گیرد . سپس روی گزینه ی ذخیره ی تغییرات کلیک میکنید .

چگونه لوگوی دلخواه خود را در تصاویر آپلود شده قرار دهیم

در قسمت بعدی منوی بالایی روی گزینه ی متن کلیک کنید . پس از کلیک صفحه ای باز میشود که تصویر آن را برای شما در پایین گذاشتم .

قرار دادن لوگو و تصویر بر روی تصاویر در ورد پرس به صورت واترمارکت

همانطور که در تصویر بالا می بینید ، پس از نوشتن متن واترمارک در جای مشخص شده دو گزینه مشاهده میکنید که عبارتند از :

 1. موقعیت متن : که میتواند مشخص کند که متن لوگوی شما در کدام قسمت تصویر قرار بگیرد .
 2. انحراف متن : برای زیبایی متن لوگوی شما به کار میرود

با استفاده از افزونه ، لوگویی در تصاویر مطلب خود اضاف کنیم

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید ، گزینه هایی وجود دارد که عبارتند از :

 1. فونت قلم : که میتوانید اندازه ی قلم نوشته را تعیین کنید .
 2. رنگ متن : رنگ متن خود را تغییر دهید .
 3. سایز متن ، زاویه ی متن و میزان شفافیت : این سه گزینه مربوط به سلیقه ی شما میشود .

قرار دادن لوگو و تصویر بر روی تصاویر در ورد پرس به صورت واترمارکت

سپس روی ذخیره ی تغییرات کلیک کنید . پس از انجام این تغییرات در منوی رسانه ها روی خود افزونه کلیک میکنید که پس از کلیک صفحه ای باز میشود که تصویر آن را در پایین مشاهده میکنید .

قرار دادن لوگو و تصویر بر روی تصاویر در ورد پرس به صورت واترمارکت

 

همانطور که در تصویر بالا می بینید دو گزینه وجود دارد که پس از تغییر تنظیمات ، اگر روی گزینه اول یعنی استارت کلیک کنید ، تمامی عکس های کتابخانه ی شما دارای لوگو میشود و اگر روی گزینه ی پایینی کلیک کنید شما همه ی تصاویر آپلود شده را بازگردانی میکنید . امیدوارم از آموزش  قرار دادن لوگو و تصویر بر روی تصاویر در ورد پرس به صورت واترمارکت لذت برده باشید .