مدیریت آپدیت های خودکار وردپرس با Easy Updates ManagerReviewed by نویسنده on Aug 4Rating: ۳.۵مدیریت آپدیت های خودکار وردپرس با Easy Updates Managerمدیریت آپدیت های خودکار وردپرس را با Easy Updates Manager تجربه کنید این افزونه رایگان اما پرکاربرد میتوانید اپدیت همه بخش های وردپرس را کنید

مدیریت آپدیت های خودکار وردپرس با Easy Updates Manager

مدیریت آپدیت های خودکار وردپرس با Easy Updates Manager

با سلام خدمت وبمستران عزیز و گرامی امروز میخوام یک افزونه کاربردی رو بهتون معرفی کنم . یکی از امکانات جدید وردپرس که توی چند نسخه قبل بهش اضافه شده ، آپدیت خودکار وردپرس و افزونه ها و … هست البته این امکان خوبی هست ولی شاید بعضی از وبمستران به هر دلیلی یا با توجه به نیاز خودشون بخواهند که افزونه و …. در سایتشون آپدیت نشه . ما برای این کار افزونه Easy Updates Manager رو به شما معرفی میکنیم.چون علاوه بر اینکه کار باهاش راحت هست امکانات خوبی هم داره که باعث میشه بتونید راحت کل افزونه ها یا پلاگین ها و …. خود را کنترل کنید و از آیدیت شدن یا نشدن افزونه ها به نحو احسن استفاده کنید.

افزونه جلوگیری از اپدیت وردپرس و افزونه ها

در ضمن باید یاد آوری کنم که اگر میخواهید فقط از آپدیت شدن وردپرس جلوگیری کنید با استفاده از کد غیر فعال کردن آپدیت خودکار وردپرس میتوانید این کار را انجام دهید و نیازی به استفاده از این افزونه در این مورد نیست.حالا باید بریم سراغ مدیریت این افزونه و معرفی بخش های افزونه ی Easy Updates Manager که خیلی کار باهاش ساده هست. برای ورود به بخش مدیریت افزونه و کار با این افزونه ساده اما کاربردی باید به بخش پیشخوان و سپس روی updates options کلیک کنید خب شما در این بخش وارد مدیریت و داشبورد افزونه شدید.

مدیریت آپدیت های خودکار وردپرس

چگونگی جلوگیری از اپدیت افزونه ها و قالب ها

امکانات این افزونه عبارت اند از :

  1. امکان کنترل آپدیت و عدم آپدیت وردپرس
  2. امکان کنترل آپدیت و عدم آپدیت افزونه ها به طور کاملا مجزا
  3. مشاهده افزونه ها ، قالب ها و … آپدیت شده
  4. امکان کنترل اپدیت و عدم اپدیت همه ی افزونه ها ، وردپرس ، قالب و …
  5. امکان بازگردانی همه ی تنظیمات به تنظیمات اولیه
  6. امکان اپدیت کردن ترجمه ها (برای سایت های چند زبانه)

این تنها قستمی از امکانات این افزونه بود بعد از نصب به تمامی امکانات این افزونه پی خواهید برد . برای دانلود این افزونه به بخش صفحه افزونه بروید.

تذکر : در صورتی که روی دکمه ی reset all options کلیک کنید همه ی تنظیماتی که توسط شما انجام شده به حالت اولیه بازگردانی میشود. پس سعی کنید از این دکمه بعداز اینکه تنظیمات خود را انجام دادید استفاده نکنید.

امیدوارم از این به بعد با آموزش مدیریت آپدیت های خودکار وردپرس با Easy Updates Manager بتوانید در وردپرستان حرفه ای عمل کنید.