کد غیر فعال کردن آپدیت خودکار وردپرسReviewed by نویسنده on Jul 15Rating: ۳.۵کد غیر فعال کردن آپدیت خودکار وردپرسآموزش قرار دادن کد غیرفعال کردن اپدیت خودکار وردپرس به ساده ترین و سریع ترین روش ... توضیح قدم به قدم گذاشتن کد برای غیرفعال کردن اپدیت ...

کد غیر فعال کردن آپدیت خودکار وردپرس

کد غیر فعال کردن آپدیت خودکار وردپرس

از ورژن ۳.۷ به بعد وردپرس ، یک امکان جدید و جالب بهش اضافه شد که به طور خودب ه خودی و خودکار هر نسخه جدید از وردپرس که اومد آپدیت میشه. این امکان کار خیلی از وبمستران رو ساده تر و راحت تر کرد اما بعضی از وبمستران که به دلایل مختلف نمیخواهند که وردپرس رو آپدیت کنند به مشکل برخورد کردند. کلید این مشکل در این مطلب هست. ما در این جا ساده ترین روش غیر فعال کردن اپدیت را به شما نشان میدهیم.

آموزش غیر فعال کردن آپدیت خودکار وردپرس

برای این کار کافی است وارد هاست خودتون بشید و فایل wp-config.php رو پیدا کنید. و کد زیر رو در اون فایل قرار بدید :

این کد باعث میشه که دیگه وردپرس شما به صورت خودکار اپدیت نشه و شما به همین سادگی توانستید اپدیت اتوماتیک وردپرس خود را قطع کنید و وردپرس فقط با اجازه شما اپدیت میشود. در صورتی که تمایل داشتید که باز خودکار آپدیت شود true را به false تبدیل کنید.

تذکر ۱ : شاید این کد در وردپرس های بعدی که ورژن متفاوتی دارند تغییر کند که البته ما باز هم آن را در درس وردپرس قرار میدهیم.

تذکر ۲ : کد غیر فعال کردن آپدیت خودکار وردپرس یکی از آسان ترین و سریع ترین روش های غیر فعال کردن آپدیت خودکار وردپرس هست.