آموزش سفارشی کردن قالب وردپرسReviewed by MOSHTAGHI on Nov 7Rating: ۴.۰آموزش سفارشی کردن قالب وردپرسبا استفاده از صفحه سفارشی سازی میتونید قالب وردپرسی خودتون رو شخصی سازی کنید پس با ما و آموزش سفارشی کردن قالب وردپرس همراه باشید

آموزش سفارشی کردن قالب وردپرس

سفارشی کردن قالب وردپرس

به لطف وردپرس و قالب های موجود برای اون شما میتونید تقریبا هر سایتی با ظاهری که دوست دارید بسازید . همون طور که خود شما هم می دونید تعداد زیادی قالبی برای وردپرس موجود هست اما همیشه پیدا کردن قالبی که مناسب سایت شما باشد و نیاز های شما رو براورده کنه خیلی سخته از طرف دیگه اگر میخواید قالب شما کاملا اختصاصی باشه باید هزینه زیادی به شرکت های طراحی وب بپردازید یا خودتون یاد بگیرید چطور برای وردپرس قالب بسازید که این کار دشوار و بسیار زمان بر هست اما نا امید نشید امروز ما در این مطلب به شما یاد میدیم که چطور قالب وب سایت خودتون رو شخصی سازی کنید .

آموزش سفارشی کردن قالب وردپرس

برای سفارشی کردن قالب در وردپرس وارد پیشخوان خودتون بشید و به مسیر  نمایش ->> سفارشی سازی مراجعه کنید . بعد از رفتن به سفارشی سازی همچین صفحه ای برای شما باز میشه:

آموزش سفارشی کردن قالب وردپرس

توجه کنید که تنظیمات مربوط به این صفحه بسته به قالب شما میتواند متفاوت باشد اما چند تنظمیات کلی دارد که همیشه وجود این تنظیمات شامل:

  • هویت سایت:از این قسمت میتوانید نام سایت و یک توضیح کوتاه درباره وب سایت بنویسید و لوگو وب سایت رو مشخص کنید.
  • رنگ ها:همون طور از اسم این قسمت مشخصه میتونید تنظیمات مربوط به رنگ بندی سایت رو انجام بدید که همون طور که قبلا گفتم در هر قالب متفاوته.
  • تصویر سربرگ: با استفاده از این پخش میتونید یک هدر برای وب سایت مشخص کنید.
  • تصویر پس زمینه: اینجا میتونید یک پس زمینه برای سایت انتخاب کنید .
  • فهرست ها: فهرست ها قسمتی هست که با استفاده از اون میتونید منو های خودتون رو مدیریت کنید .
  • ابزراک ها: در بعضی قالب ها ابزراک های خاصی قرار داده شده که از اینجا میتونید اون رو اضافه یا مدیریت کنید .
  • برگه نخست ایستا:اگر دوست دارید در صفحه اصلی مطلبی قرار نگیره یا جدیدترین مطالب شما در صفحه اصلی نمایش داده بشه به این قسمت مراجعه کنید .