اتصال وردپرس به هاست دانلود با افزونه Hacklog Remote AttachmentReviewed by abarghoei on Jan 19Rating: ۴.۰اتصال وردپرس به هاست دانلود با افزونه Hacklog Remote Attachmentاتصال وردپرس به هاست دانلود با افزونه Hacklog Remote Attachment که برای این کار میتوان از افزونه Hacklog Remote Attachment استفاده کرد که با ftp کار مکیند

اتصال وردپرس به هاست دانلود

امروزه برای کاهش هزینه هاست و برای سایت هایی با تعداد بالا عکس و فایل نیاز به اتصال وردپرس به هاست دانلود دارد که میتوانید به این روش هزینه ها را کاهش دهید و برای این کار میتوان از افزونه Hacklog Remote Attachment استفاده کرد که بهترین گزینه برای اتصال وردپرس به هاست دانلود است به همین دلیل هنوان مطلب امروز ما اتصال وردپرس به هاست دانلود با افزونه Hacklog Remote Attachment است .

شما با این افزونه میتوانید وردپرستان را با استفاده از اکانت ftp به هاست دالنود در یک هسات جداگانه از هاست اصلی سایت وردپرستان وصل کنید که بعد از نصب این افزنه فایل ها و عکس هایی که در قسمت رسانه های وردپرس اپلود میکنید به صورت کاملا اتوماتیک به هاست دانلود و قسمتی که شما مشخص کرده اید منتقل میشود شما با این روش میتوانید حتی رسانه هایی را که قبل از این در وردپرس شما آپلود شده بودند را با زدن یک دکمه به هاست دانلودتان انتقال بدهید .

آموزش افزونه Hacklog Remote Attachment

اتصال وردپرس به هاست دانلود Hacklog Remote Attachment

شا باید برای استفاده از این افزونه ابتدا در هاست دانلودتان یک ساب دامین درست کنید و بعد با داشتن مشخصات اکانت FTP آن هاست تنظیم افزونه Hacklog Remote Attachment را شروع کنید .

در قسمت FTP server باید یا آی پی یا دامنه ftp هاست دانلودتان در این قسمت درج کنید .

در قسمت Ftp server port شما مطابق عکس باید پورت ftp را وارد کنید که در اکثر مواقع ۲۱ هست .

در Ftp username شما نام کاربری ftp ای که در هاست ساخته اید را وارد کنید .

دیگر معلومه که در Ftp password باید رمز اکانت اف تی پی را وارد کنید .

در قسمت Ftp timeout شما باید نحدودیت وصل بودن وردپرس به هاست دانلود را مشخص کنید که اگر سایت دانلود دارید روی عدد بزرگی بزارید و اگر هم سایت خبری با فایل های کم حجم دارید روی عدد ۹۹۹۹۹ بزارید مناسب هست .

Remote base URL همان ادرس ساب دامین شما هست که میتوانید به صورت http://dl.name.com وارد کنید البطه ادرس سایت خودتون را با name باز نویسی کنید .

در قسمت های FTP Remote path و HTTP Remote path شما باید فایلی در هاست دانلود که میخواهید فایل های ارسال شده از وردپرس در آن ذخیره شود را وارد کنید که اگر مطابق با عکس wp-files وارد کنید ادرس فایل های وردپرستان برای مثال به صورت http://dl.name.com/wp-files/2016/1/ خواهند شد .

این هم پایان آموزش اتصال وردپرس به هاست دانلود با افزونه Hacklog Remote Attachment برای سایت های وردپرس .