کد نمایش باکس اطلاعات نویسنده در وردپرس بدون افزونهReviewed by abarghoei on Sep 14Rating: ۴.۰کد نمایش باکس اطلاعات نویسنده در وردپرس بدون افزونهآموزش افزودن جعبه اطلاعات نویسنده در قالب وردپرس با کد نمایش باکس اطلاعات نویسنده در وردپرس بدون افزونه به راحتی و سریعترین روش با استایل CSS

کد نمایش باکس اطلاعات نویسنده در وردپرس بدون افزونه

کد نمایش باکس اطلاعات نویسنده در وردپرس

امروز میخواهیم آموزش افزودن باکس نویسنده مطلب به قالب وردپرسی را با استفاده از کد آموزش دهیم تا بتوانید یک جعبه زیبا را در انتها مطلب خود برای نمایش اطلاعات نویسنده مطلب اضافه کنید پس با مطلب کد نمایش باکس اطلاعات نویسنده در وردپرس بدون افزونه ما همراه باشید.

ما همچنین در مطلب آموزش اضافه کردن باکس درباره نویسنده در وردپرس همین آموزش را با استفاده از افزونه داده ایم که در صورتی که نتوانستید با کد کار خود را انجام دهید مطلب دیگر را نیز بخوانید و این کار را با افزونه انجام دهید ولی من به شخصه استفاده از کد را پیشنهاد میکنم.

نمایش جعبه اطلاعات نویسنده در وردپرس

ابتدا از طریق ویرایشگر قالب وردپرس یا از طریق فایل منیجر هاست خود به پوشه قالب سایتتان بروید و فایل functions.php را برای ویرایش باز کنید و سپس کد زیر را در انتهای آن قبل از بسته شدن دستور php یعنی قبل از آخرین خط که ?> میباشد آن را کپی کنید.

خب تا الان باکس اطلاعات نویسنده را به قالب سایت خود اضافه کردیم و در زیر مطالب سایت نمایش داده میشود فقط الان این مشکل وجود دارد که به باکس ما استایل داده نشده است و ما باید ظاهر آن را زیبا کنیم که من برای شما یک کد استایل آماده کرده ام که میتوانید فعلا از این کد استفاده کنید تا بعد خودتان استایل بهتری بنویسید.

کد استایل زیر را به اتهای فایل style.css قالب خود اضافه کنید.

اکنون شما با استفاده از مطلب کد نمایش باکس اطلاعات نویسنده در وردپرس بدون افزونه یک باکس نمایش اطلاعات نویسنده در وردپرس را به سایتتان اضافه کردید و توصیه میکنم در اولین فرصت با استفاده از CSS کمی به آن استایل بدهید.