آموزش کد قرار دادن عکس در پس زمینه قالب وردپرسReviewed by najafi on Aug 28Rating: ۲.۰آموزش کد قرار دادن عکس در پس زمینه قالب وردپرسبا این قسمت از آموزش کد قرار دادن عکس در پس زمینه قالب وردپرس شما میتوانید به راحتی و در اسرع وقت برای هاست خود پس زمینه ی زیبا ایجاد کنید

آموزش کد قرار دادن عکس در پس زمینه قالب وردپرس

آموزش کد قرار دادن عکس در پس زمینه قالب وردپرس

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام کدی را به شما معرفی کنم که قابلیت بسیار جالبی دارد . یعنی با استفاده از این کد شما میتوانید به قالب خود پس زمینه ایجاد کنید . گاهی اوقات دوستان و همکارانی هستند که فعالیت های گسترده ای در زمینه ی طراحی قالب های مختلف سایت میکنند و میخواهند که قالب های خود زیبا تر و جالب تر باشد . برای این کار کافی است از یک کد بسیار ساده ولی پرکاربرد استفاده کنند و خواسته ی خود را در قالب عملی کنند . ما تصمیم داریم این کد را به شما معرفی کنیم و آن را برای شما آموزش دهیم . پس با ادامه ی مطلب ما همراه باشید .

چگونه در قالب سایت خود پس زمینه ایجاد کنیم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام این کد را برای شما بگذارم و چگونگی استفاده و کاربرد از این کد را به شما آموزش و توضیح دهم . استفاده از این کد بسیار ساده وقت شما را نمیگیرد و شما قادر هستید در اسرع وقت برای قالب خود پس زمینه ایجاد کنید . استفاده از این کد ، چندین روش دارد که من دو روش را برای شما خواهم گفت .

راهی برای ایجاد پس زمینه در قالب سایت وردپرس

در ابتدای کار شما میتوانید فایل functions.php را در هاست خود بیابید سپس کد زیر را در این فایل قرار دهید . پس از قرار دادن کد زیر در این فایل شما لینک تصویری را که میخواهید به عنوان پس زمینه در قالب قرار دهید به این فایل اضاف کنید .

اکنون روش دوم را برای شما توضیح میدهم . پس با ما همراه باشید . در ادامه شما باید در هاست خود فایل style.css را بیابید . سپس کد زیر را در این فایل قرار دهید . پس از قرار دادن این کد شما باید لینک تصویر را نیز در این فایل قرار دهید .

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید .