کد اضافه کردن صفحه بندی به قالب وردپرس بدون استفاده از افزونهReviewed by abarghoei on Mar 10Rating: ۴.۵کد اضافه کردن صفحه بندی به قالب وردپرس بدون استفاده از افزونهبرای ساخت شماره صفحه در قالب وردپرس شما نیاز به کد اضافه کردن صفحه بندی به قالب وردپرس بدون استفاده از افزونه دارید و با استفاده از استایل کد

کد اضافه کردن صفحه بندی به قالب وردپرس بدون استفاده از افزونه

اگر مشاهده کرده باشید در قالب های رایگان و قالب پیشفرض وردپرس در صفحه هایی که مطالبی نمایش داده شده اند در آخر نمایش مطالب به جای نمایش شماره صفحات برای رفتن به صفحه مورد نظر دو لینک تنها برای رفتن به صفحه بعد و قبل وجود دارد که ظاهر مناسبی ندارند و ما در این مطلب کد اضافه کردن صفحه بندی به قالب وردپرس بدون استفاده از افزونه را برای شما آماده کرده ایم تا استفاده کنید .

کد اضافه کردن صفحه بندی به قالب وردپرس بدون استفاده از افزونه

کد اضافه کردن صفحه بندی به قالب وردپرس بدون استفاده از افزونه

خب برای اضافه کردن صفحه بندی یا همان شماره صفحات به وردپرس نیاز است که شما از دو کد زیر استفاده کنید که کد اول برای ایجاد صفحه بندی و کد دوم برای نمایش صفحه بندی است که هر کدام را باید در جای مناسب گذاشته تا عمل کنند .

خب بریم سراغ کد اول, این کد را در فایل functions.php قالب خود قرار داده ( اول یک بکاب از این فایل بگیرید و سپس این کد را در ابتدای فایل بعد از <?php قرار دهید تا کار کند ).

خب الان قابلیت شماره صفحات برای قالب وردپرستان فعال شده است و مرحله بعد نمایش دادن این صفحه بندی در صفحه اصلی و آرشیو و دسته بندی های سایتتان هست .

برای این کار در فایل های index.php و Archive.php و category.php بعد از پایان دستور نمایش مطالب یعنی بعد از کد زیر :

کد نمایش شماره بندی را قرار دهید :

کد استایل صفحه بندی در وردپرس

اکنون شماره یک صفحه بندی در پایان نمایش مطالبتان ( اگر تعداد مطالب به صورت پیشفرض از ۱۰ عدد بیشتر باید ) مشاهده می کنید که ظاهر مناسبی ندارد و برای اینکه به آن زیبایی ببخشیم شما می توانید کد css زیر را در فایل style.css قالب خود قرار دهید تا ظاهری مناسب پیدا کنید شبیه به تصویر زیر.

این هم تصویر صفحه بندی بعد از قرار دادن کد استایل :

کد اضافه کردن صفحه بندی به قالب وردپرس بدون استفاده از افزونه

اگر هم تغییر خواستید در ظاهر بدهید کافیست که استایل مورد نظرتون را برای آن بنویسید .