افزونه ثبت نام و ورود وردپرس Clean LoginReviewed by نویسنده on Jul 21Rating: ۴.۵افزونه ثبت نام و ورود وردپرس Clean Loginبا این افزونه شما میتونید با استفاده از این افزونه به راحتی صفحاتی را برای ورود و عضویت کاربرانتان تهیه کنید.این افزونه مشکل ثبت نام وردپرس..

افزونه ورود و ثبت نام clean login

افزونه ثبت نام و ورود وردپرس Clean Login

همونطور که میدانید یکی از مشکلات وردپرس اینه که برای ثبت نام کاربران و ورود انها مشکل وجود داره.که این افزونه یعنی افزونه clean login این مشکل رو برای شما حل کرده این افزونه واقعا عالی و حرفه ای میتونه بهتون کمک خیلی زیادی کنه شما میتونید با استفاده از این افزونه به راحتی صفحاتی را برای ورود و عضویت کاربرانتان تهیه کنید.

افزونه ثبت نام  Clean Login برای وردپرس

این افزونه دارای شورت کد هایی است که میتوانید در صفحات قرار دهید و صفحات ورود و ثبت نام را در صفحه ی دلخواه خود قرار دهید. با این امکان کاربران سایت شما میتوانند حتی در صفحه اصلی نیز ثبت نام کنند یا وارد اکانت کاربری خود شوند.این افزونه به طور کامل مشکل ثبت نام در وردپرس را میپوشاند و سایتی بهتر و جذاب تر را به شما وبمستران عزیز ارائه میدهد.

افزونه رایگان ثبت نام وردپرس

شما با این افزونه میتوانید با کاربران ارتباط بهتری برقرار کرده و با عضو شدن آن ها در سایت یکی از کاربران دائمی شما شوند.این افزونه دارای امکاناتی است که شامل

 1. مخفی کردن یا نشان دادن نوار ابزار برای افراد غیر مدیر
 2. غیرفعال کردن دسترسی ورود به پیشخوان برای افراد غیر از مدیر
 3. گذاشتن کپچا(کد امنیتی) برای امنیت بیشتر
 4. نقش کاربر آماده به کار :نقش آماده به کار تمام قابلیت‌های سایت را برای کاربران جدید غیرفعال می‌کند تا زمانی که مدیر این نقش را تغییر دهد. این نقش در سایت‌هایی با امکانات محدود شده کاربرد مفیدی دارد.
 5. نقش ها در فرم ثبت نام : این ویژگی اجازه می دهد تا به شما برای انتخاب نقش ظاهر با نقش های انتخاب شده شما می خواهید برای نشان دادن. شما همچنین نقش های استاندارد از پیش تعریف شده از طریق پارامتر shortcode عنوان مثال تعریف می [پاک ورود و ثبت نام نقش = “نویسندگان”]. به هر حال، شما نیاز به انتخاب تنها نقش (ها) شما می خواهید به پذیرش برای جلوگیری از مسائل مربوط به امنیت و نفوذ.
 6. مخفی نمودن نام کاربری
 7. فعال کردن پیچیدگی رمز عبور : این امکان یکی از مهم ترین امکان های این افزونه می باشد که با آن به بالا رفتن امنیت حریم و اطلاعات شخصی کاربران کمک خوبی میکند.
 8. اطلاع رسانی از طریق ‫ایمیل : این اپشن به کاربرانی که تازه ثبت نام شده اند ایمیل می فرستد.
 9. امکان گذاشتن شرایط که در صورت قبول کردن کاربر میتواند در سایت شما ثبت نام کند.
 10. امکان استفاده از ایمیل به جای نام کاربری : این امکان باعث میشود که هنگام ورود به سایت به جای نام کاربری ، کاربران بتوانند با ایمیل خود نیز وارد محیط کاربری شوند.
 11. و …

شما میتوانید تصویری از امکانات این افزونه را ببینید.

افزونه ثبت نام و ورود وردپرس Clean Login

این  تنها قسمتی از امکانات این افزونه بود.شما تنها با قیمت ۵۰۰۰ تومان صاحب این افزونه پر از امکانات شوید.