افزونه ویرایش ترجمه وردپرس جهان فارسیReviewed by abarghoei on Feb 3Rating: ۴.۵افزونه ویرایش ترجمه وردپرس جهان فارسیافزونه ویرایش ترجمه وردپرس جهان فارسی یکی از افزونه های فارسی برای تغییر ترجمه وردپرس و تغییر کلمات در پیشخوان وردپرس است که میتوانید به آسانی کلمات فارسی

افزونه ویرایش ترجمه وردپرس جهان وردپرس

همیشه ما دوست داریم تا بتوانیم سایت وردپرس را برای خود شخصی سازی کنیم و بعضی کلمات و جمله هایی که توسط تیم وردپرس فارسی ترجمه شده اند را به صورت دلخواه تغییر بدهیم و برای این کار یکی از راحت ترین راه ها و سریعترین راه ها استفاده از افزونه ویرایش ترجمه وردپرس جهان فارسی هست که به سادگی کلمه مورد نظرتان را تغییر بدهید که در ادامه بیشتر توضیح میدهیم .

افزونه جهان فارسی Persian World

این افزونه یکی از افزونه هایی است که تنها به کار ما ایرانی ها می آید و میتوان با آن به صورتی کاملا آسان کلمات فارسی ترجمه شده را تغییر داد تا دیگر نیازی به ویرایش توسط فایل توابع پوسته یا موارد دیگر نباشد .

افزونه ویرایش ترجمه وردپرس جهان فارسی

شما باید در ابتدا افزونه جهان فارسی را از مخزن وردپرس دانلود کنید که لینک صفحه افزونه را هم برای شما دوستان در پایین مطلب قرار داده ام و بعد از فعال کردن افزونه یک منوی مدیریت جدید به منو های مدیریت شما اضافه خواهد شد که برای تغییر کلمات وردپرس یا همان ویرایش ترجمه وردپرس به آدرس جهان فارسی > افزودن حلقه ترجمه بروید که صفحه ای مانند صفحه زیر مشاهده خواهید کرد .

افزونه ویرایش ترجمه وردپرس جهان وردپرس

ما در عکس بالا برای مثال کلمه “درس وردپرس” را به کلمه “سایت درس وردپرس” تغییر دادم که و شما میتوانید هر طور که میخواهید استفاده کنید برای مثال عبارت “درود” را به “سلام” تغییر بدید ( این کار را نکنید چون سلام کلمه عربی هست) و بعد بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید .

ویرایش کلمات ترجمه شده توسط افزونه جهان فارسی

خب شما تا الان یک عبارت را به عبارت دلخواه خودتان تغییر داده اید و حال میخواهید آن عبارت را حذف کنید تا عبارت پیشفرض نشان داده باشود . برای این کار شما ابتدا به آدرس جهان فارسی > ویرایش حلقه بروید که صفحه ای مانند صفحه زیر مشاهده خواهید کرد .

افزونه ویرایش ترجمه وردپرس جهان وردپرس

همانطور که مشاهده می کنید تنها کافیست که تیک کنار هر کدام از حلقه ها را بزنید و بعد بر روی دکمه “پاک کردن گزینش شده ها” کلیک کنید .

این آموزش برای