آموزش نمایش ویرایشگر html به جای ویرایشگر دیداریReviewed by najafi on Nov 2Rating: ۳.۵آموزش نمایش ویرایشگر html به جای ویرایشگر دیداریبا استفاده از آموزش نمایش ویرایشگر html به جای ویرایشگر دیداری شما میتوانید از ویرایشگر تکراری رها بشوید و از ویرایشگر جدید لذت ببرید

آموزش نمایش ویرایشگر html به جای ویرایشگر دیداری

آموزش نمایش ویرایشگر html به جای ویرایشگر دیداری

آیا شما از ویرایشگر دیداری خسته شده اید ؟ آیا متفاوت بودن را دوست دارید ؟ برای جواب همه ی این سوال ها با ما همراه یاشید . ضمن عرض ادب و خسته نباشید خدمت شما همکاران گرامی . در این مطلب میخوام افزونه ای را به شما معرفی و پیشنهاد کنم که با استفاده از آن شما میتوانید ویرایشگر خود را به پیشفرض یا از دیداری به ویرایشگر html تغییر دهید . گاهی اوقات افرادی هستند که میخواهند در سایت خود نوعی تنوع ایجاد کنند . برای این کار همکاران ما میتوانند از این کد بسیار ساده و در عین حال کاربردی استفاده کنند .

تغییر ویرایشگر دیداری به ویرایشگر پیشفرض

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این کد را برای شما توضیح و آموزش دهم . پس با این قسمت از مطلب ما همراه باشید . من روز ها و هفته ها به دنبال چنین قابلیتی هستم چون از ویرایشگر تکراری بسیار خشته سدم . البته فرد تنوع طلبی نیز هستم به همین دلیل به هر راهی رفتم جواب نگرفتم به جز راهی که به شما پیشنهاد کرد یعنی استفاده از یک کد بسیار ساده .

انتقال ویرایشگر دیداری به ویرایشگر پیشفرض یا html

همانطور که خدمت شما عزیزان عرض کردم این راه بسیار ساده است . در ابتدا فایل Functions.php را در قالب خود پیدا کنید . پس از یافتن این فایل در قالب خود ، شما کد زیر را در این فایل کپی میکنید .

همانطور که گفتم کد بالا را باید در فایل Functions.php قرار دهید تا ویرایشگر شما برای همیشه به ویرایشگر پیشفرض وردپرسی شما تبدیل شود . این مطلب برای استفاده کنندگان و بازدید کنندگان بسیار مفید است و میتوانند با استفاده از این کد ویرایشگر تکراری خود را برای همیشه تغییر دهند و از آن لذت ببرند . امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید و مورد استفاده ی شما قرار گرفته باشد .