آموزش تغییر آواتار پیشفرض وردپرس توسط کدReviewed by ابرقویی on Jan 27Rating: ۴.۰آموزش تغییر آواتار پیشفرض وردپرس توسط کدبرای افزودن یک آواتار برای تعیین آن به عنوان آواتار پیشفرض شما نیاز دارید تا آموزش تغییر آواتار پیشفرض وردپرس توسط کد را دنبال کنید و استفاده کنید

آموزش تغییر آواتار پیشفرض وردپرس توسط کد

آموزش تغییر آواتار پیشفرض وردپرس توسط کد

امروز خدمت شما هستم تا به شما آموزشی بدم تا بتونید یک عکس که به تعداد دفعات زیاد در سایت وردپرسی خود میبینید را به عکسی که خودتون دوست دارید تغییر بدید یعنی آموزش تغییر آواتار پیشفرض وردپرس توسط کد که میشه گفت تغییر تصویر نویسنده های نظرات سایت و تعیین یک تصویر به عنوان آواتار کسانی که برای اکانت خود تصویری اپلود نکردن.

کد تغییر آواتار پیشفرض وردپرس

برای انجام این کار نیاز دارید تا ابتدا تصویری را که میخواهید را در سایت اپلود کنید که ابعاد پیشنهادی ۵۰*۵۰ هست که مناسب و هم اندازه سایز تعریف شده در بیشتر قالب ها هست و اگر اندازه رو هم کم و زیاد کنید مشکلی پیش نمیاد و پس از آن نیاز دارید تا کد زیر را در فایل functions.php قالبتان قرار دهید یعنی ویرایشگر قالب را باز کنید و در آن کد زیر را قرار دهید و ذخیره کنید. ( قبل از هر کاری بکاب گیری از فایل functions.php فراموش نشه )

خب بخش سختش تموم شد فقط یکم ریزه کاری داره.

در کد بالا عکس darswp-default-gravatar.png همون تصویر شاخص پیشفرض ما میباشد که میخواهیمم روی سایت اعمال کنیم و شما باید لینک تصویر را زمانی که در سایت آپلود کردید را در کد بالا جایگزین لینک تصویر darswp-default-gravatar.pngکنید.

بخش مربوط به darswp gravatar مربوط میشه به نم نمایشی گراواتار در مدیریت وردپرس زمانی که میخواهید آواتار پیشفرض را انتخاب کنید.

خب الان در منوی مدیریت وردپرس به منوی “تنظیمات” زیر منوی “گفتگو ها” بروید و در آنجا در انتهای صفحه بخشی مانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد که میتوانید تصویر آواتاری را که اضافه کردید را انتخاب و ذخیره کنید.

آموزش تغییر آواتار پیشفرض وردپرس توسط کد

امیدوارم آموزش تغییر آواتار پیشفرض وردپرس توسط کد در سایت درس وردپرس کراتون رو راه انداخته باشه.