مدیریت دسته بندی محصولات در ووکامرسReviewed by MOSHTAGHI on Nov 5Rating: ۳.۵مدیریت دسته بندی محصولات در ووکامرسبرای نمایش بهترمحصولات در فروشگاه اینترنتی شما بایدمحصولات خود را دسته بندی کنیدپس باماوآموزش مدیریت دسته بندی محصولات در ووکامرس همراه باشید

مدیریت دسته بندی محصولات در ووکامرس

مدیریت دسته بندی محصولات در ووکامرس

امروزه در بسیاری از  و فروشگاه های اینترنتی دنیا برای دسترسی هرچه بهتر و سریعتر کاربران به محصولات تمام محصولات خود را در دسته های مربوط به هر محصول دسته بندی میکنند . اگر شما هم مانند خیلی از سایت های دیگه از ووکامرس برای ساخت فروشگاه اینترنتی خود استفاده کرده اید با درس وردپرس و آموزش مدیریت دسته بندی محصولات در ووکامرس همراه باشید . لازم به ذکر است برای مدیریت دسته بندی در ووکامرس لازم به نصب هیچ گونه افزونه خاصی نیست و مدیریت دسته بندی محصولات در ووکامرس کاری بسیار ساده و آسان است .

آموزش ساخت دسته جدید در ووکامرس

ابتدا وارد پیشخوان خودتون در وردپرس بشید . بعد از وارد شدن به پیشخوان برای ساخت دسته جدید به مسیر محصولات ->> دسته بندی مراجعه کنید .

بعد از مراجعه به این مسیر وارد یک صفحه برای ساخت دسته بندی جدید میشوید . حالا برای دسته جدید خود در قسمت نام یک اسم بنویسید توجه کنید که نام نوشته شده توسط شما در سایت نمایش داده میشود . اگر میخواهید دسته بالاتری از دسته فعلی که در حال ساخت آن هستید انتخاب کنید از قسمت مادر می توانید یک دسته بالاتر از دسته فعلی که در حال ساخت آن هستید انتخاب کنید تا دسته ای که در حال ساخت آن هستید به زیر مجموعه دسته انتخابی شما منتقل می شود .

در قسمت توضیح یک توضیح خلاصه از دسته ای که در حال ساخت هستید بنویسید توجه کنید که در برخی قالب ها این توضیحات نمایش داده می شود .

اگر دوست دارید برای دسته یک تصویر انتخاب از قسمت تصویر بند انگشتی قادر به این کار هستید بسته به قالب شما ممکن است این تصویر نمایش داده شود .

حالا روی دکمه افزودن دسته محصول جدید کلیک کنید تا دسته شما ایجاد شود .

آموزش مدیریت دسته بندی محصولات در ووکامرس

اگر پس از ساخت دسته نیاز به ویرایش دسته داشتید کافی است روی نام دسته کلیک کنید تا صفحه ویرایش دسته برای شما باز شود . اگر هم نیاز داشتید تا دسته هایی رو حذف کنید کافی از مربع کنار نام دسته را تیک بزنید و از قسمت کار های دسته جمعی رو پاک کردن کلیک کنید تا دسته های انتخابی شما پاک شوند .