ذخیره خودکار تصاویر هنگام انتشار مطلب با Cache imagesReviewed by MOSHTAGHI on Nov 5Rating: ۳.۰ذخیره خودکار تصاویر هنگام انتشار مطلب با Cache imagesبا استفاده از این افزونه می توانید تصاویر را از سایت های دیگر به راحتی کپی کنید پس با ما و آموزش ذخیره خودکار تصاویر هنگام انتشار مطلب همراه باشید

ذخیره خودکار تصاویر هنگام انتشار مطلب با Cache images

ذخیره خودکار تصاویر هنگام انتشار مطلب با Cache images

دلایل مختلفی برای کپی کردن تصاویر از وب سایت های دیگه داره از جمله این دلایل میشه به زمان بر و سخت بودن ساخت تصاویر اختصاصی برای مطالب اشاره کرد . از جنبه های منفی کپی کردن تصاویر از دیگر وب سایت ها میشه به تاثیر منفی این کار در سئو وب سایت شما نزد گوگل اشاره کرد  و این نکته را هم باید در نظر داشت  که وقتی تصاویر کپی شده در وب سایت مبدا به هر دلیلی از دسترس خارج بشه تصویر در وب سایت شما هم از دسترس خارج میشه.

به لطف افزونه های موجود کار کردن با تصاویر در وردپرس بسیار ساده و آسان شده . افزونه ای که امروز قراره با اون کار کنیم Cache images هست . کار کار این افزونه این هست که هنگامی که شده عکسی رو از سایت دیگه کپی میکنید فقط کافی هست عکس کپی شده رو در مطلب پیست کنید بعد از انتشار مطلب تصویر به صورت خودکار از وب سایت مبدا در وب سایت شما ذخیره میشه . از قابلیت های خوب دیگر افزونه Cache images می توان به قست تنظیمات این افزونه اشاره کرد . شما در این قسمت تنظیمات افزونه قادر خواهید بود هر عکسی که از سایت های دیگر در سایت شما اپلود شده را به راحتی پیدا و به وب سایت خودتون انتقال بدید .

آموزش افزونه Cache images

برای نصب افزونه Cache images می توانید در پایین مطلب از دکمه صفحه افزونه به صفحه آن بروید یا به پیشخوان خودتون در وردپرس برید سپس به مسیر افزونه ها ->> افزودن مراجعه کنید و از قسمت جست و جوی افزونه افزونه  Cache images را سرچ و نصب کنید .

پس از نصب افزونه به مسیر تنظیمات ->> رسانه ها مراجعه کنید و در پاینن صفحه از قسمت ذخیره تصویر تیک هنگام انتشار مطلب به صورت خودکار تصاویر را ذخیره کن را بزنید سپس روی دکمه ذخیره تنظیمات کلیک کنید .

ذخیره خودکار تصاویر هنگام انتشار مطلب با Cache images

امیدوارم مطلب ذخیره خودکار تصاویر هنگام انتشار مطلب با Cache images نیز به درد شما خورده باشد فقط از آن در سایت های کپی کننده که اعصاب مردم رو خرد کردن استفاده نکنید خواهشا.