قالب شرکت ساختمانی BuildPress فارسی وردپرس نسخه ۵.۲.۰Reviewed by abarghoei on Jun 30Rating: ۵.۰قالب شرکت ساختمانی BuildPress فارسی وردپرس نسخه ۵.۲.۰قالب شرکت ساختمانی buildpress فارسی مناسب برای ساخت یک سایت ساختمانی و فروشگاه و معرفی محصولات و نمونه کار های شرکتتان به مشتریان برای وردپرس

قالب شرکت ساختمانی BuildPress فارسی

قالب شرکت ساختمانی BuildPress فارسی وردپرس

امروز با توجه به خواسته قشر خاصی از جامعه قالب شرکت ساختمانی BuildPress فارسی وردپرس را برای خرید و استفاده شما دوستان قرار دادیم تا بتوانید با یک قالب مخصوص کار خودتان یک سایت زیبا و سریع و شیک و حرفه ای بسازید پس با ما همراه باشید با این قالب قدرتمند.

قالب شرکت ساختمانی BuildPress فارسی وردپرس بهترین قالب در زمینه شرکتی ساخت و ساز و موارد این چنینی است و در هر زمینه دیگری هم می توانید استفاده کنید و بستگی دارد که چطور آن را شخصی سازی کنید و از توانایی های این قالب حرفه ای استفاده کنید. این قالب همچنین برای سایت های فروشگاهی نیز مناسب است و با افزونه فروشگاه ساز وردپرس ووکامرس فارسی سازگار است و میتوانید در کنار سایتتان یک فروشگاه نیز داشته باشید.

قالب شرکت ساختمانی BuildPress فارسی وردپرس

این قالب یک قالب شرکتی وردپرس مناسب برای تجارت و معرفی شرکت شماست که برای این موارد تمامی مواردی که نیاز هست را دارد و همچنین پر فروشترین قالب در زمینه خود هست و امکانات بسیار زیادی دارد که در زیر به برخی از این امکانات میپردازیم و اگر توضیحات ما برایتان کافی نبود میتوانید به سایت تم فارست مراجعه کنید که ما قالب را از آنجا خریدیدم و کاملا فارسی کردیم و توضیحات طراح قالب را بخوانید.

قالب شرکت ساختمانی BuildPress فارسی

قالب شرکت ساختمانی BuildPress فارسی

قالب شرکت ساختمانی BuildPress فارسی

قالب شرکت ساختمانی BuildPress فارسی

قالب buildpress فارسی وردپرس

قالب BuildPress فارسی وردپرس  دارای یک صفحه ساز می باشد که از آن استفاده شده ولی اگر شما میخواهید از افزونه ساز ویژوال کامپوسر استفاده کنید هیچ مشکلی نیست چون در نسخه جدید با این افزونه کاملا سازگار شده. یعنی سایت خود را با گرفتن و رها کردن قسمت ها بسازید بدون اینکه دانش کد نویسی داشته باشید.

قالب وردپرس BuildPress فارسی با توجه به نیاز شما ساخته شده است و دارای کد نویسی استاندارد و بهینه برای سایت شماست و همچنین برای افزایش رضایت مشتری دارای سرعت بالا در لود می باشد تا مشتری هر چه بیشتر از شما راضی باشد.

قالب BuildPress وردپرس به صورت کامل توسط سایت درس وردپرس فارسی شده است و شما میتوانید با استفاده از تنظیمات قالب هر تغییری که میخواهید در قالب بدید و بدون دردسر با این پنل تنظیمات فارسی کار کنید.

دارای یک افزونه گالری شبکه ای می باشد که شما با آن میتوانید هر چیزی را مانند مطالب و نمونه کار ها و غیره به صورت گالری نمایش دهید که این افزونه را ما برای راحتی شما فارسی کردیم و همراه قالب به شما داده میشود.

قالب شرکت ساختمانی buildpress فارسی به صورت کامل با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس وردپرس سازگار می باشد و می توانید از این قالب برای ایجاد یک فروشگاه نیز استفاده کنید و مشکلی از لحاظ قالب نخواهید داشت.

قالب شرکت ساختمانی buildpress فارسی وردپرس از اکثر افزونه های وردپرس پشتیبانی میکند و مشکلی با آن ها ندارد و میتوانید هر افزونه ای که نیاز دارید در کنار این قالب استاده کنید.

امروزه یک اصل سئو ریسپانسیو بودن سایت است که برای بازدیدکنندگان سایت نیز اهمیت دارد و قالب شرکت ساختمانی buildpress فارسی نیز به صورت کامل ریسپانسیو می باشد و همچنین قابلیت رتینا نیز دارد که سایت شما را از رقبا متمایز میکند.

قابلیت استفاده در سایت چند زبانه که یکی از قابلیت های این قالب هست که اگر سایتی بین الملی دارید این قالب برای شما نیز مناسب می باشد و با افزونه WPML سازگار است.

کد نویسی قالب buildpress فارسی استاندارد می باشد و دارای سرعت عالی ای است و در تست های سرعت گوگل رتبه بسیار خوبی را گرفته است که میتوانید نتایج را در تصاویر بالا ببینید.

پس همین الان توصیه میکنم بعد از دیدن دموی قالب این قالب را خریداری کنید و از قالب و بسته نصب آسان برای داشتن دمو بعد از خرید استفاده کنید و از آبدیت ها رایگان ما برای مشتریانمان استفاده کنید.

نسخه قالب در آخرین آپدیت ما : ۵.۲.۰