آموزش حذف رونوشت های وردپرس با Better Delete RevisionReviewed by najafi on Aug 15Rating: ۳.۵آموزش حذف رونوشت های وردپرس با Better Delete Revisionبا استفاده از آموزش حذف رونوشت های وردپرس با افزونه ی Better Delete Revision شما میتوانید رونوشت هایی که دیگر به کارتان نمی آید را پاک کنید

آموزش حذف رونوشت های وردپرس با Better Delete Revision

آموزش حذف رونوشت های وردپرس با Better Delete Revision

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام شما را با افزونه ای آشنا کنم که قابلیت حذف رونوشت ها را در وردپرس دارد . شاید بعضی افراد بپرسند که این حذف رونوشت ها دلیلی ندارد اما هنگامی که ما پس از چند سال یا چند ماه نوشته هایی را ذخیره کرده اید ، دیگر آن ها به کار شما نمی آید و برای اینکه رونوشت های شما کمتر بشود آن هار ا پاک کنید بهتر است . افزونه ای که من برای شما گفتم اسمش Better Delete Revision است و یا استفاده از این افزونه ساده و پرکاربرد شما به راحتی میتوانید رونوشت های خود را خلوت کنید و لذت ببرید .

چگونه رونوشت ها را در وردپرس پاک کنیم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این افزونه را به شما توضیح بدم . همانطور که میدانید ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس آن عمل فعالسازی را انجام دهد . پس از انجام این اقدامات در کادر سمت راست که مربوط به پنل مدیریت میشود ، در منوی تنظیمات گزینه ای اضاف میشود به نام خود افزونه یعنی گزینه ی Better Delete Revision . پس از اینکه ما روی این گزینه کلیک میکنید وارد صفحه ای میشوید که تصویر آن را در پایین می بینید .

آموزش حذف رونوشت های وردپرس با Better Delete Revision

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید دو گزینه در قسمت بالایی صفحه وجود دارد به نام های Check Revision Posts و Optimize Your Database که گزینه ی اول مربوط به بررسی ویرایش های پست میشود و آنجا میتوانید تمام رونوشت های خود را پاک کنید . در گزینه ی دوم شما میتوانید دیتابیس خود را بهینه سازی کنید . امیدوارم از این مطلب من لذت برده باشید مورد استفاده ی شما دوستان قرار گرفته باشد و از پیشنهاد ما استفاده کنید .