آموزش افزونه ساخت خودکار تصویر شاخص برای مطالب وردپرسReviewed by MOSHTAGHI on Aug 3Rating: ۴.۰آموزش افزونه ساخت خودکار تصویر شاخص برای مطالب وردپرسساخت تصویرشاخص کاری بسیارمهم امازمان برهست باماوآموزش ساخت خودکارتصویر شاخص برای مطالب وردپرس همراه باشید

آموزش ساخت خودکار تصویر شاخص برای مطالب وردپرس

آموزش افزونه ساخت خودکار تصویر شاخص برای مطالب وردپرس

ساخت یک تصویر شاخص خوب برای مطالب در وردپرس کاری زمان بر و خسته کننده است که امروزه به مشگل اکثر مدیران وب سایت ها تبدیل شده . با توجه به اینکه اکثر مدیران وب سایت و نویسنده های وردپرسی از اهمیت ساخت و قرار دادن تصویر شاخص بر روی سئوی وب سایت مطلع نیستند خیلی وقت ها تصویر شاخص برای مطلب قرار نمیدن . یکی از نکاتی که شاید درباره وردپرس نمی دونستید اینکه وردرپرس در مطالبی که تصویر شاخصی برای اون مشخص نشده باشه اولین تصویری که در مطلب قرار گرفته باش رو به عنوان تصویر شاخص مطلب انتخاب میکنه . همچنین قرار دادن و نمایش تصویر شاخص میتونه ظاهر بهتری به مطلب و وب سایت شما بده و کاربر هارو ترغیب به کلیک و مشاهده مطلب بکنه . حالا به لطف افزونه های موجود برای وردپرس ساخت و قرار دادن تصویر شاخص به صورت خودکار انجام میشه . با سپردن وظیفه ساخت تصویر شاخص به این افزونه نویسندگان و مدیران وب سایت می تونن وقت خودشون رو مدیریت کنن و به بخش های  دیگر وب سایت بیشتر برسن .

افزونه ساخت خودکار تصویر شاخص برای مطالب وردپرس

نام افزونه ای که قراره باهاش کار کنیم و وظیفه ی ساخت تصاویر شاخص برای مطالب ما رو بهش بسپاریم افزونه ی Auto post Thumbnail هست .

کار کردن با این افزونه بسیار ساده و آسان است و نیاز به تنظیمات پیشرفته و خاصی ندارد .

این افزونه رو میتونید از این لینک پایین صفحه دانلود و نصب کنید یا به پیشخوان خودتون در وردپرس برید و به مسیر افزونه ها ->> افزودن مراجعه کنید و از بخش جستجو افزونه افزونه Auto post Thumbnail  رو جستجو نصب و فعال سازی کنید .

حالا اگه به منو تنظیمات نگاهی بکنید میبینید بخش جدیدی به این منو به اسم Auto Post Thumbnail به این منو اضافه شده با کلیک کردن روش وارد افزونه بشید .

حالا با کلیک روی Generate thumbnails برای تمام مطالبی که تصویر شاخص ندارن ، تصویر شاخص ساخته میشه .

امیدوارم از آموزش افزونه ساخت خودکار تصویر شاخص برای مطالب وردپرس استفاده برده باشید.