آموزش قرار دادن کد تبلیغات بنری anetwork در وردپرسReviewed by abarghoei on Jul 6Rating: ۳.۰آموزش قرار دادن کد تبلیغات بنری anetwork در وردپرسآموزش قرار دادن کد تبلیغات بنری anetwork در وردپرس و کسب درامد شما از تبلیغات و درامدزایی سایتتان که بتوانید انواع تبلیغات در سایتتان بزارید

آموزش قرار دادن کد تبلیغات بنری anetwork در وردپرس

اگر شما هر سایتی داشته باشید گذاشتن تبلیغات در سایت یک روش برای کسب درامد از سایتتان می باشد و برای این کار شما یا از کسی تبلیغ میگیرید یا اینکه به سایت هایی مثل ای نتورک و صبا ویژن و سایت های دیگر میروید و آن ها کدی به شما میدهند که آن کد را در سایت قرار دهید و ما میخواهیم آموزش قرار دادن کد تبلیغات بنری anetwork در وردپرس را بدهیم تا بنر های تبلیغاتی این سایت ها در سایت شما نمایش داده شود و بتوانید کسب درامد کنید.

آموزش قرار دادن کد تبلیغات بنری anetwork در وردپرس

اول از همه بگم که من نه این سایت را پیشنهاد میکنم و نه اینکه میخوام از این سایت بزرگ که باعث درامد زایی خیلی از سایت ها شده بد میگم ولی این سایت تا امروز که دارم این مطلب را مینویسم من را حدود ۲ یا ۳ ماه الاف کرده.

خب تبلیغاتی که شما میتوانید از سایت ای نتورک بگیرید چند دسته هستن و ما در زیر هر دسته رو به صورت جداگونه آموزش میدهیم.

آموزش گذاشتن کد تبلیغات در سایت وردپرس

تبلیغات بنری با ابعاد مختلف

در قسمتی که به شما کد هایی میدهد که روی آن ها ابعاد مختلفی نمایش داده شده است و حالا باید تصمیم بگیرید که بنر تبلیغاتی را میخواهید در کدام قسمت از سایتتان نمایش دهید و نسبت به آن کد مورد نظرتان را انتخاب کنید که من میتوانم به شما بگم که بنر های رایج اغلب ابعاد ۱۲۰ در ۲۴۰ برای دو بنر در ستون کنار و ابعاد ۲۵۰*۲۵۰ برای چهار بنر در کنار هم در ستون کناری یا فوتر و ۶۰۰ در ۱۲۰ برای بالا یا پایین مطالب یا در بخش هدر سایت هستند.

خب الان هر کدام از این ابعاد یک کد دارن که اگر شما از قالب های حرفه ای مثل قالب صحیفه و قالب گودنیوز استفاده میکنید در بخش “نمایش” منوی “ابزارک ها” میتوانید ابزارک های مخصوص تبلیغات را مشاهده کنید و تنها نیاز است که کد مورد نظرتان را در آن ها قرار دهید و اگر قالبتان چنین قابلیتی ندارد در همین صفحه از ابزارک “متن” استفاده کنید و هر تعداد که میخواهید آن کد را کپی کنید.

اگر میخواهید آن کد ها را در جایی که ابزارک ها پشتیبانی نمیکنند قرار دهید باید به ویرایشگر قالب خود بروید و به صورت دستی کد ها را به قالب خود بیفزایید.

تبلیغات ثابت و پاپ اپی ای نتورک

خب این سایت تبلیغاتی هم ارائه میدهد که میتوان با قرار دادن آن تبلیغات به صورت ثابت در گوشه سایت نمایش داده شوند و همینطور تبلیغاتی دارد که به صورت پاپ اپ بعد از مدتی باز میشود و به کاربر نمایش داده میشود و همچنین نوعی تبلیغ دارد که وقتی بازدیدکننده به پایین صفحه میرود در بالای صفحه نمایش داده میشه که این ها همه در این بخش آموزش داده می شود.

این نوع تبلیغات تنها کافیست کدی که به شما داده را در بخش header یا footer قالب خود وارد کنید و ذخیره کنید ولی توصیه میکنم این نوع تبلیغات کدشون را در بخش footer قرار دهید چون باعث میشه تا سرعت کمتری از شما کم شود و اینکه آنها را هر جایی قرار دهید باز جایی که توسط سایت anetwork مشخص شده اند قرار میگیرند پس نگران نباشید.

امیدوارم از آموزش قرار دادن کد تبلیغات بنری anetwork در وردپرس ما استفاده کنید و درامد خوبی داشته باشید و اینکه اگر مشکلی بود ببخشید چون سه ماه هست یکی از سایت هایم در سایت ای نتورک مسدود شده و نتونستم با تصویر بهتون آموزش بدم.