افزونه انتقال صفحه ۴۰۴ به صفحه اصلیReviewed by نویسنده on Jul 17Rating: ۳.۵افزونه انتقال صفحه ۴۰۴ به صفحه اصلی حتما شما هم به ارور های ۴۰۴ برخورد کردید که باعث دفع کاربر میشود.افزونه All 404 Redirect to Homepage به شما کمک میکند که این مشکل را رفع کنید

افزونه انتقال صفحه 404 به صفحه اصلی

افزونه انتقال صفحه ۴۰۴ به صفحه اصلی

صفحه ۴۰۴!!! احتمالا همه وبمستران اسم این صفحه رو شنیدن . و هیچ وبمستری هم با این صفحات رابطه خوبی نداره. صفحه ۴۰۴ چیست؟ زمانی که کاربر به یک صفحه که مطلبی در ان وارد نشده یا کاربر آدرس رو اشتباه وارد کرده وارد میشه یک ارور به نام ۴۰۴ میاد .این مشکل در بعضی از اوقات به خاطر پاک شدن صفحه یا مطلب بروز پیدا میکنه.شاید بدونید که اگر کاربر این صفحه رو ببینه سایت شما رو میبنده و این امری ناخوشایند هست.خب حتما میخواید بدونید که راه حل برای جلوگیری از بسته شدن صفحه شما توسط کاربر چیه؟در ادامه مطلب با ما باشید.

افزونه All 404 Redirect to Homepage برای وردپرس

ما برای جلوگیری از این کار افزونه All 404 Redirect to Homepage رو به شما پیشنهاد میکنید.خب کار این افزونه چی هست؟این افزونه کارش اینه که اگر کاربر به صفحه ۴۰۴ رفت یا صفحه ۴۰۴ براش باز شد به طور خودکار یا به اصطلاح اتوماتیک به صفحه اصلی وارد بشه.یعنی این افزونه کاربر را از صفحه ۴۰۴ به صفحه اصلی منتقل میکنه.روش کار با این افزونه خیلی ساده هست.شما میتونید علاوه براین کاربر رو به صفحه اصلی انتقال بدید به صفحات دیگه وبسایت خودتون حتی وبسایت دیگران انتقال بدید.هنگامی که این افزونه رو نصب میکنید در قسمت تنظیمات یک گزینه به نام All 404 Redirect to Homepage اضافه میشه و زمانی که روی اون کلیک کنید وارد صفحه ای مطابق شکل زیر میشوید.

افزونه انتقال صفحه 404 به صفحه اصلی در وردپرس

 

در این صفحه تنها دو قسمت موجود است که عبارت اند از :

۴۰۴ Redirection Status: که دو گزینه enable , disable دارد اگر گزینه enable را انتخاب کنید افزونه کار میکند و کاربر را به صفحه اصلی انتقال میدهد اگر disable انتخاب شود کاربر به صفحه جدید انتقال داده نمیشود.

Redirect all 404 pages to: در این بخش میتوانید صفحه ای را که کاربر بعداز وارد شدن به ۴۰۴ قرار است منتقل شود را مشخص کنید که علاوه بر صفحه اصلی به صفحات دیگری نیز کاربر را میتوان انتقال داد.

افزونه انتقال صفحه ۴۰۴ به صفحه اصلی در وردپرس

علل توصیه ما برای استفاده از این افزونه :

  1. کم حجم بودن افزونه
  2. عدم کم کردن سرعت سایت
  3. آسانی کار با افزونه
  4.  عدم نیاز به کدنویسی های پیچیده و سخت