افزودن فیلد دلخواه جدید به فرم خرید افزونه eddReviewed by abarghoei on Aug 25Rating: ۴.۰افزودن فیلد دلخواه جدید به فرم خرید افزونه eddکد افزودن فیلد دلخواه جدید به فرم خرید افزونه edd برای اضافه کردن فیلد هایی مانند شماره تلفن یا ادرس به افزونه easy digital download و بیشتر

افزودن فیلد دلخواه جدید به فرم خرید افزونه edd

اگر شما یک فروشگاه فایل دارید و محصولات مجازی میفروشید بهترین انتخاب برای شما افزونه easy digital download هست که بهترین افزونه برای این کار می باشد و با نصب آن بر روی وردپرس یک فروشگاه کامل و حرفه ای خواهید داشت و بعضی مواقع نیاز دارید تا فیلم هایی که مد نظرتان هست را به فرم  اطلاعات قبل از پرداخت هزینه اضافه کنید چئن این افزونه به صورت پیشفرض تنها فیلد های “نام” و “نام خانوادگی” و “ایمیل” دارد پس با آموزش افزودن فیلد دلخواه جدید به فرم خرید افزونه edd همراه ما باشید.

افزودن فیلد دلخواه جدید به فرم خرید افزونه edd

ما در مطلب افزودن فیلد دلخواه جدید به فرم خرید افزونه edd یک کد به شما میدهیم که توسط این کد خود ما نیز فیلد شاره تلفن را به فرم قبل از پرداخت اضافه کردیم وشما نیاز دارید تا کد زیر را فایل توابع قالبتان (functions.php) اضافه کنید که در انتهای آخرین خط اضافه کنید تا مشکلی پیش نیاد و همینطور توصیه میکنم قبل از هر کاری یک بکاب از این فایل بگیرید.

کد بالا این کار ها را انجام میدهد :

  1. فیلد شماره تلفن رو به قسمت اطلاعات پرداخت EDD اضافه کنیم
  2. پر کردن فیلد شماره تلفن را الزامی میکند
  3. در صورت پر نکردن فیلد شماره تماس یک پیام خطا نشان میدهد
  4. اطلاعاتی که با این کد در فرم پرداخت دریافت می شود در سوابق پرداخت (payment meta) ذخیره میکند
  5. اطلاعات دریافت شده را در جزئیات خرید نمایش میدهد
  6. افزودن شورت کد {phone} برای نمایش این اطلاعات در ایمیل ارسال

ما در این آموزش فیلد شماره تماس را به فرم پرداخت افزونه edd اضافه کردیم و شما میتوانید با ویرایش کد هر چیزی که میخواهید اضافه کنید.

اگر میخواهید شماره تماس مشتری را در فاکتور ارسالی مشتری نمایش دهید میتوانید از {phone} استفاده کنید و شماره تلفن به جای این کد قرار خواهد گرفت.

فیلدی که ما در آموزش افزودن فیلد دلخواه جدید به فرم خرید افزونه edd اضافه کردیم باید پر شود و اگر میخواهید ای فیلد را اختیاری کنید میتوانید کد زیر را از کد بالا حذف کنید.

امیدوارم از آموزش افزودن فیلد دلخواه جدید به فرم خرید افزونه edd استفاده کرده باشید و هر گونه سوال دارید در پایین بپرسید تا راهنمایی کنیم.