افزونه افزودن تب سفارشی در صفحه محصولات ووکامرسReviewed by najafi on Aug 17Rating: ۴.۰افزونه افزودن تب سفارشی در صفحه محصولات ووکامرسبا استفاده از افزونه افزودن تب سفارشی در صفحه محصولات ووکامرس در وردپرس شما میتوانید در سایت خود یک فروشگاه بسیلر زیبا و جالب ایجاد کنید

افزونه افزودن تب سفارشی در صفحه محصولات ووکامرس

افزونه افزودن تب سفارشی در صفحه محصولات ووکامرس

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران عزیز . در این مطلی خودم میخوام یکی از بهترین و پر کاربرد ترین افزونه های وردپرس را به شما معرفی کنم و آن را به شما آموزش بدم . گاهی اوقات دوستان و همکارانی هستند که میخواهند در سایت خود فروشگاه هایی ایجاد کنند که بتوانند راهی برای کسب درآمد ایجاد کنند . مثلا دوستانی هستند که خودشان قالب میسازند و دوست دارند از انجام کار خود پولی را دریافت کنند ، با استفاده از این افزونه شما میتوانید در سایت وردپرس خود فروشگاه بگذارید تا در آن چیز هایی را به فروش برسانید که برای همکاران خود مفید و با ارزش باشد ، از جمله : قالب های متفاوت و زیبا ، افزونه های وردپرس که با استفاده از این افزونه ها شما میتوانید بسیار ساده به امکاناتی دست پیدا کنید که با استفاده از کد برای شما بسیار دشوار ووقت گیر است .

چگونه به سایت وردپرسی خود تب سفارشی اضافه کنیم

البته این افزونه بی اهمیت نیست بلکه بسیار کارایی جالب و خوبی دارد . به عنوان مثال شما هنگامی که از این افزونه استفاده میکنید میتوانید در فروشگاه سایت کد های تخفیفی قرار دهید تا افراد استفاغده کننده از این کد ها لذت ببرند و مورد استفاده ی آن ها قرار گیرد . همانطور که میدانید ابتدا باید افزونه را دانلود ، سپس نصب و پس از آن افزونه را فعال کنید . پس از فعالسازی این افزونه شما قادر هستید به درستی و در  اسرع وقت فروشگاه را به سایت خود اضاف کنید و از آن لذت ببرید . این افزونه فقط در حد یک معرفی و پیشنهاد بود . البته در مطالب بعدی خودم آموزش این افزونه کاربردی را به شما خواهم داد . امید وارم از این قسمت از مطلب ما لذت برده باشید و از این افزونه استفاده کنید .