آموزش افزودن استایل CSS سفارشی به پنل مدیریت وردپرسReviewed by najafi on Nov 4Rating: ۳.۵آموزش افزودن استایل CSS سفارشی به پنل مدیریت وردپرسبا همراه بودن این قسمت از آموزش افزودن استایل CSS سفارشی به پنل مدیریت وردپرس در سایت ما شما میتوانید به راحتی در سایت خود استایل ایجاد کنید

آموزش افزودن استایل CSS سفارشی به پنل مدیریت وردپرس

آموزش افزودن استایل CSS سفارشی به پنل مدیریت وردپرس

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام کدی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن شما میتوانید محتویات و هر آنچه در سایت شما نمایش داده میشود را به سلیقه ی خودتان تغییر دهید . به عنوان مثال شما میتوانید استایل سایت خود را تغییر دهید یا میتوانید ستون های سایت خود را که مربوط به قالب ها یا نوشته ها میشود بیشتر کنید . افرادی هستند که میخواهند سایتشان یک نوع نظم و زیبایی داشته باشد . برای این دسته از افراد راهی را پیشنهاد میکنیم که بتوانید در اسرع وقت و به سرعت این اقدام را در سایت خود انجام دهند . این راه بسیار ساده و در عین حال کاربردی است یعنی شما با استفاده از یک کد ساده میتوانید محتویات درون سایت خود را تغییر دهید .

چگونه به پنل مدیریت سایت خود استایل اضاف کنیم

در ادامه ی این مطلب میخوام کدی را که به شما دوستان معرفی کردم بگذارم و چگونگی کاربرد واستفاده از این کد را به شما آموزش و توضیح دهم . پس با ادامه ی مطلب ما همراه باشید . در ابتدا فایل functions.php را در قالب خود پیدا کنید . پس از یافتن این گزینه کافی است کد زیر را در این فایل کپی کنید .

راهی برای اضافه کردن استایل به پنل مدیریت سایت

همانطور که در کد بالا مشاهده میکنید ، در قسمت مشخص شده شما باید کد css خود را اضاف کنید . سپس این کد برای شما به درستی کار خواهد کرد . راهی که ما به شما پیشنهاد کردیم یکی از بهترین و سریع ترین راه هایی است که هر طراح سایت میتواند به کار گیرد و از آن استفاده کند . امیدوارم از این قسمت از آموزش ما لذت برده باشید .