آموزش نمایش موقعیت در نقشه گوگل در سایت با کدReviewed by najafi on Aug 29Rating: ۳.۵آموزش نمایش موقعیت در نقشه گوگل در سایت با کدبا استفاده از آموزش نمایش موقعیت در نقشه گوگل در سایت با کد شما میتوانید به راحتی محل خود را در سایت مشخص کنید تا کاربران لذت ببرند

آموزش نمایش موقعیت در نقشه گوگل در سایت با کد

آموزش نمایش موقعیت در نقشه گوگل در سایت با کد

با سلام خدمت شما دوستان و وبمستران گرامی . در این مطلب میخوام کدی را به شما معرفی کنم که با استفاده از آن شما میتوانید در یکی از صفحات سایت خود محل خود را به بازدیدکنندگان و کاربران نشان میدهد . شاید دوستانی باشند که در بخش پشتیبانی برای فرستادن آدرس دفتر خود وقت کافی نداشته باشند . این دسته از افراد میتوانند برای راحتی کار خود از پیشنهاد ما استفاده کنند . به عنوان مثال دسته ای دیگر از طراح سایتان هستند که میتوانند برای آدرس دادن محل خود سایت خود را به علاقه مندان معرفی کنند . با این کار هم سایت شما بازدید میخورد و هم به راحتی محل شما را به دوستان نشان میدهد .

چگونه محل خود را در سایت با استفاده از کد نشان دهیم

در ادامه ی مطلب خودم میخوام چگونگی استفاده و کاربرد این کد را به شما توضیح و آموزش بدم . پس با ادامه ی مطلب ما همراه باشید . در ابتدا شما باید وارد گوگل مپ شوید . سپس محل خود را در گوگل مپ بیابید ، روی محل خود کلیک راست کنید . سپس منویی باز میشود که گزینه هایی را دارا میباشد . شما روی گزینه ی What’s here کلیک کنید .

راهی که با استفاده از کد محل خود در سایت نشان داده شود

در ادامه ی مطلب میخوام این کد را برای شما بگذارم . در قسمت قبلی به شما گفتم که باید روی گزینه ی What’s here کلیک کنید . پس از کلیک شما میتوانید مختصات محل خود را به صورت عددی دریافت کنید و در این کد قرار دهید . مطابق عددی که برای شما در کد زیر قرار داده ایم .

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید .