آموزش نحوه فعالسازی مدیریت پیوندها در وردپرس با کدReviewed by نویسنده on Nov 7Rating: ۲.۵آموزش نحوه فعالسازی مدیریت پیوندها در وردپرس با کدشما برای این کار که در پنل سمت راست وردپرس خود روی نمایش کلیک کرده ؛ گزینه ویرایش را بزنید با اینکار شما وارد بخش ویرایش قالب خود شدید

آموزش نحوه فعالسازی مدیریت پیوندها در وردپرس با کد

آموزش نحوه فعالسازی مدیریت پیوندها در وردپرس با کد

ضمن عرض سلام خدمت کاربران سایت درس وردپرس و تمامی وردپرس کاران و وبمستران گرامی توی این پست میخوام آموزش نحوه فعالسازی مدیریت پیوندها در وردپرس با کد رو توضیح بدهم . همونطور که خودتون میدونید مدیریت پیوند ها در نسخه های پایین وردپرس هست اما در نسخه های جدید حذف شده و ما هم دلیل حذف شدن این امکان کاربردی در وردپرس را نمیدونیم و با استفاده از این امکان کلیدی کار های زیادی انجام می شد که البته هدف ما نام بردن کارهایی که با مدیریت پیوند ها انجام می شود نیست بلکه هدف اصلی ما آموزش برگردوندن مدیریت پیوندها به وردپرس هست .

کد فعال کردن مدیریت پیوند ها در وردپرس

اگر برای این کار به دنبال افزونه می گردید و میخواهید با افزونه این مشکل را حل کنید کاملا در اشتباه هستید چون به جز پایین آوردن سرعت سایت خود خدمتی به سایتتون نکردید و فعالسازی پیوند ها به سادگی و تنها با یک خط کد انجام می شود . شما برای اینکه مدیریت پیوند های خود را در وردپرس برگردانید تنها چند ثانیه وقت لازم دارید . بهتره که از صحبت کردن در این مورد پرهیز کنیم و به هدف اصلیمون یعنی آموزش این کار به شما عزیزان بپردازیم .

آموزش برگرداندن مدیریت پیوند ها به وردپرس

شما برای این کار کافی هست که در پنل سمت راست وردپرس خود  روی نمایش کلیک کرده و سپس گزینه ویرایش را بزنید با این کار شما وارد بحش ویرایش پوسته یا همان قالب خود شدید . در این بخش شما تمامی پوشه های مربوط به قالب خود را می بینید ، روی function.php کلیک کنید و کد زیر را در این بخش کپی کنید .

وردپرس خود را رفرش کنید ، مدیریت پیوند ها در وردپرس شما اضافه شد و تنها با کپی کردن یک خط کد این مشکل شما حل شد .