درباره ما سایت درس وردپرس

سایت چیست ؟

وسیله ای برای معرفی و ارائه محصولات و خدمات و اموزش در فضای مجازی و افزایش ارتباط به دنیا و گسترش کسب و کار .

وردپرس چیست ؟

یک سیستم مدیریت محتوا تحت وب میباشد که برای شما یک سایت کامل و جامع راه اندازی میکند .( بهترین سیستم مدیریت جهان)

سایت درس وردپرس ؟

گروه درس وردپرس در سال ۱۳۹۴ شروع به کار کرد و بر آن است که بتواند یک سایت جامع برای اموزش وردپرس و قالب وردپرس و افزونه های وردپرس به زبان فارسی در ایران باشد و با آموزش مباحث وردپرس و ارائه قالب ها و افزونه های وردپرس به طراحان سایت پارسی زبان کمک کند .

خب سایت درس وردپرس چه سودی میبرد ؟

ما برای آن دسته از دوستانی که به دنبال طراحی سایت هستند قالب و افزونه های حرفه ای وردپرس را از سایت مرجع فروش قالب ها و افزونه های یعنی ThemeForest و CodeCanyon خریداری کرده و بعد از فارسی سازی در سایت قرار میدهیم ولی حالا شاید با خود فکر کنید چرا از ما به عنوان یک واسطه قالب ها را خریداری کنید که باید در جواب شما بگویم که سایت های ThemeForest و CodeCanyon ایران را تحریم کرده اند و همینطور پرداخت این سایت ها با سیستم های پی پال و مستر کارت صورت میپذیرد که برای کاربران ایرانی توانایی پرداخت وجود ندارد و ما برای راحتی شما این قالب ها و افزونه ها را به صورت فارسی و به عنوان یک واسطه حقیقی قرار میدهیم .

پشتیبانی محصولات

شما میتوانید به صورت ۲۴ ساعته (البته ما هم شب ها میخوابیم ) و ۷ روز هفته در تمام سال به صورت ایمیل و تیکت با ما در ارتباط باشید و تیم ما مشکل شما را در سریع ترین زمان حل خواهد کرد .

روش پرداخت و تحویل محصول

پرداخت هزینه قالب و افزونه ها به صورت کاملا الکترونیک و به وسیله درگاه بانک پارسیان صورت میگیرد و تمام کارت های عضو شتاب را پشتیبانی میکند که شما بعد از پرداخت وجه و انتقال به سایت صفحه ای مشاهده میکنید که شامل رسید خرید و لینک دانلود مستقیم محصولات و آموزش استفاده از محصول خواهد بود و همینطور یک ایمیل حاوی لینک های دانلود محصول در آن قرار گرفته  و کل مراحل خرید در کمتر از ۲ دقیقه صورت خواهد گرفت .

آپدیت محصولات خریداری شده

تیم درس وردپرس همواره در تلاش است تا بعد از اطلاع از آپدیت جدید قالب ها و افزونه ها آن ها را سریعا آپدیت کرده و در سایت برای دانلود خریداران قرار داده تا بتوانیم هرچه بیشتر اعتماد شما مشتریان عزیز را جلب کنیم .

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری

تا ۷ روز پس از خرید محصول اگر محصول مشکلی داشت و مشتری به ما ارجاع کند ما بعد از بررسی در صورت درخواست مشتری وجه پرداختی ایشان را بهشان بر خواهیم گرداند و مشکل را حل کرده و از تمام خریداران عذرخواهی کرده و اطلاع رسانی میکنیم .